top of page
  • Фото автораFashion magazine

Український бренд ETNO FAMILY. Прикраси з любовʼю

Сучасні прикраси закохують власною різноманітністю, елегантністю та естетикою. Наділені особливим сенсом, вони ладні підкресли стиль, додати впевненості та жіночності.


Ми обожнюємо себе прикрашати. Українки, навіть у такий непростий час, надихають красою та безумовним умінням нести світло кожного дня.


У рухах, посмішці, образах, словах та діях …жінці так важливо відчувати себе та випромінювати любов.Знайомство редакції журналу BOMOND VIP із засновницею українського бренду ETNO FAMILY, пані Кариною, стало зовсім не випадковим.


Каблучка з горличкою. Саме ця прикраса привернула нашу увагу вперше та стала початком не лише прекрасного матеріалу у глянці, а й символом щастя. Багато років саме цей птах асоціюється з родинним теплом та вірністю - такими є цінності бренду, такими є прикраси, які хочеться обирати.


Більше семи років ETNO FAMILY підкорює серця модниць. Близько тисячі замовлень, які шаленою пристрастю знаходять свій прояв у довірі до бренду.
Трендові намистини, чокери та перли, каблучки та сережки, розписні пташечки. Кожна колекція втілює не лише віяння сучасної моди, а й потужний прояв української культури.


Чого тільки вартий факт того, що прикраси є ручною роботою, процес створення яких заворожує з перших хвилин.


Бути жінкою - це відчувати, розквітати, сяяти. Бути жінкою - це прикрашати світ і отримувати у мільйон разів сильнішу любов у відповідь. Бути жінкою - це обожнювати справу життя, яка ладна дарувати красиві емоції.


ETNO FAMILY - це історія про мистецтво прикрас, що передають кожному з нас глибокі сенси.


Comments


bottom of page