top of page
  • Фото автораFashion magazine

Український бренд DI TOGS. Натхненна історія розквіту від сумок до корсетів

“Ми існуємо для того, щоб кожна жінка мала можливість відчути цінність власної покупки та пишалась статусом DI TOGS girl”.


Звернення, яке привернуло увагу редакції журналу BOMOND VIP та стало початком чарівного знайомства з пані Іриною, засновницею та дизайнеркою бренду.


Саме зі створення якісних аксесуарів на довгі роки, з натуральної шкіри українського та італійського виробництва і розпочався яскравий шлях DI TOGS.Від мрії до премії “Дизайнер року. Аксесуари”, від натхнення до пошиття неймовірних виробів, від затишної майстерні на дачі у ще безтурботні часи до просторого офісу, від улюблених аксесуарів до таких бажаних корсетів, які влучно, шалено підкорили серце не лише Ірини, а й модниць з різних куточків світу.


Та початок війни не зруйнував плани. Для бренду DI TOGS цей час став ще сильнішим поштовхом не здаватись та створювати світло у темні часи, аби кожна жінка відчувала себе королевою. Так, на пані Ірину чекав переїзд та ремонт у новому офісі, аби створити простір для безумовної творчості.На шляху пошуку нових ідей, роботи над новою колекцією сумок та корсетів зʼявилось бажання вийти на міжнародний ринок та розширити яскраві кордони бренду, у прояві дорослого проєкту, що ладний надихати жінок сяяти кожного дня.


Жіноча краса врятує світ. Ми часто чуємо ці слова та саме зараз, у втілення багатьох ролей прекрасні леді змінюють вже звичне бачення на вроду, створюючи її безмежну багатогранність.
Сьогодні DI TOGS girl - це жінка, яка знає власні бажання та слідує мріям. Яка транслює світло та віру, творчість та натхнення, гідність та чуттєвість, незалежно від параметрів, кольору волосся, очей та ваги. Сьогодні український бренд DI TOGS - приклад незламності моди, яку хочеться обирати.


Український бренд DI TOGS


Comments


bottom of page