top of page
  • Фото автораFashion magazine

Спідня білизна: як правильно підібрати?!

Напевно, кожна жінка бодай раз у своєму житті стикалася з незручностями при носінні спідньої білизни . Найчастішими причинами є невідповідний розмір і неякісний матеріал. У цій статті до Вашої уваги пропонуємо корисні поради із правильного підбору спідньої білизни.Спідня білизна

Почнімо із порад стосовно бюстгальтера.


Важливо враховувати особливості тілобудови, тому починати слід із базових мірок. Для цього – міряємо обхват по грудях і під грудьми за допомогою сантиметра.


бюстгальтер

Важливо:

1) обхват грудей : мірка знімається за найбільш виступаючою частиною грудей;

2) обхват під грудьми: мірка знімається за зоною під грудьми.


Порада від експерта – краще міряти свій розмір поверх добре прилягаючого м’якого бюстгальтера без паралону/пуш-апу. Якщо є можливість , попросіть допомоги у когось. Станьте рівно, а ще краще – спріться об стіну. Тож, почнімо.

Спідня білизна: як визначити розмір?


По-перше, визначаємо обхват під грудьми – об'єм. Далі звіряємося з таблицею розмірів – шукаємо по горизонталі рядок, що відповідає вашим виміряним сантиметрам.


По-друге, міряємо обхват по точці, що найбільше виступає, по грудях. Повертаємось до таблиці розмірів – по вертикалі під значенням з вашими даними визначаємо розмір чашки. Роблячи виміри, не піднімайте руки, тримайте сантиметрову стрічку щільно, паралельно до підлоги.


По-третє, важливо правильно виміряти обхват стегон та лінію талії. Тепер ви можете правильно визначити розмір і трусиків, і бюстгальтера, якщо вирішили придбати комплект.


спідня білизна

Який колір спідньої білизни обрати?


Пам'ятайте, що спідня білизна - це важливий елемент жіночого гардеробу, тому кожна дівчина повинна стежити за всіма нюансами : від бретелів до кісточок, матеріал повинен бути щільний, кольори радимо обирати за основу класичні: Чорний/Білий/Беж (можливі відтінки нюду або шампань).


Яскраві відтінки також не залишайте поза увагою, адже вони дозволяють підкреслювати характер та настрій, дотримуватися стилю й заповнювати сірі будні.


Практичні поради від експертів при виборі бюстгальтера


1) Зверніть увагу на те, як заповнена нижня частина чашечок. Вільний простір означає те, що бюстгальтер або завеликий, або не підходить грудям за формою. Якщо ж навпаки – тканина занадто щільно прилягає до тіла, варто обрати інший розмір. У нормі – між грудьми та нижньою частиною бюстгальтера мть поміщатися приблизно 2 пальці рук.


2) Де сходяться кісточки? Правильна відповідь – чітко посередині. Або ж причиною асиметрії можуть бути неправильно відрегульовані вами лямки.


3) Чи підходить чашечка під форму грудей? Напівкругла частина білизни повинна як кокон облягати груди з усіх боків, не перериваючись і не бовтаючись на них.


4) Чи упораються лямки з навантаженням? Дивовижно, але факт : не усі дівчата експериментують з фіксацією лямок на бюстгальтері. А даремно! Адже він сидітиме краще, якщо їх правильно відрегулювати. Для того, щоб перевірити ступінь навантаження лямок, відстебніть їх, щоб лише чашки лишилися на тілі. Так буде легше правильно зафіксувати їх.


Наступний елемент – трусики.


Можливо, ви здивуєтеся, але білизна з низькою посадкою і білизна з високою посадкою розрізняються не тільки зовнішнім виглядом. У них різні функції.

Пропонуємо оглянути популярні моделі трусиків, у кожної з них – свої переваги!


Бразиліан


Таку нижню білизну зручно носити як дівчатам з типом фігури ваги, так і власницям вузьких стегон. Трусики « бразиліан» відрізняє класична форма виробу спереду і трішки звужена ззаду.


Бразиліан

Шортики


Модель «шортики» може бути як з високою, так і з низькою посадкою. В обох випадках таку нижню білизну радять дівчатам із класичною фігурою.


Шортики

Бікіні


Цю форму обирають ті, хто хоче візуально подовжити ноги і підкреслити вигини на стегнах. І так, при такій низькій посадці ми радимо цю модель дівчатам спортивної статури.


  Бікіні


Хайлер


Модель «хайлер» можна охарактеризувати за двома критеріями. Ця нижня білизна включає в себе високу посадку, яка розташовується трохи нижче талії, і форму трусиків, що нагадує модель бікіні.


Хайлер

Фул бріф

Підібрати нижню білизну дівчатам з апетитними формами не завжди просто. Ідеально пасуватиме красуням – фул бріф. Упізнати цю модель просто - за високою посадкою спереду і ззаду.


    Фул бріф

Спідня білизна – один із найголовніших елементів гардеробу. Від неї напряму залежить охайність образу та ефектність постави.
Comments


bottom of page