top of page
  • Фото автораFashion magazine

Серіал - «Ідол» з The Weeknd та Лілі-Роуз Депп. Що говорять?!

"Новий серіал «Ідол» з несподіваним дуетом The Weeknd та Лілі-Роуз Депп вибухнув на екранах і Інтернеті, ставши гарячою темою обговорень.


серіал «Ідол»


За даними порталу Metacritic, який проаналізував 23 рецензії від професіоналів, «Ідол» здобув середню оцінку 27 балів з 100. Це свідчить про різноманіття думок щодо серіалу, збуджуючи дискусії серед глядачів.


Але на Rotten Tomatoes ситуація стала ще цікавішою: «Ідол» здобув всього 17% рейтингу. Ця оцінка є найнижчою серед усіх серіалів HBO, викликаючи захоплення та здивування серед прихильників каналу.


серіал «Ідол»

Про що ж «Ідол»?


Лілі-Роуз Депп зближається зі своєю найбільш відвертою роллю в новому серіалі "Ідол". Вона втілює Джоселін - музичну приму, і моментами дуже схожа на Брітні Спірс. Історія Джоселін захоплює глядачів, як магніт, адже вона повертається на сцену після життєвого шторму, втративши свою матір під час світового туру. Її команда намагається зробити все можливе, щоб повернення стало незабутнім. Танці Джоселін наповнені сексуальністю, обкладинка альбому обіцяє викликати шок своєю майже оголеною сутністю. Її команда готова зламати всі бар'єри, щоб отримати все, чого вони прагнуть - славу, славу і ще раз славу.


Лілі-Роуз Депп

"Ідол" виносить на поверхню загальну проблему, з якою зіштовхуються молоді жінки в музичній індустрії, а саме їхню експлуатацію. Серіал відтворює яскравий творчий альянс між Семом Левінсоном, геніальним творцем емоційного шедевру "Ейфорія", та талановитим музикантом The Weeknd. У спеціальному інтерв'ю журналу W, Сем Левінсон розповів, як виникла ідея цього серіалу: "Абель (The Weeknd) привів цю ідею до нас. І його слова назавжди залишилися у моєму серці: 'Якби я хотів заснувати культ, я б це зробив'. Він мав на увазі, що його шанувальники завжди були настільки відданими, що пішли б за ним куди завгодно. Це стало зародженням ідеї "Ідола": що відбувається, коли поп-зірка закохується не в того хлопця, але ніхто не говорить про це".

Лілі-Роуз Депп

Чи зміцнить така різниця у думках глядачів і критиків популярність «Ідола» або спровокує нові обговорення? Час покаже, але одне впевнено - цей серіал завжди на устах шанувальників інтригуючих творів мистецтва!"


Comments


bottom of page