top of page
  • Фото автораFashion magazine

Суперсила планування

Життя в умовах невизначеності, швидкої зміни реальності, постійних випробувань, багатозадачності, виконання різних ролей, під час фізичного та психологічного навантаження, тиску, приводять до відчуття втрати контролю.

Це впливає на підвищення рівня тривожності.


Здається, що планування в такі часи просто неможливе, адже хто знає, що буде в наступну хвилину.


Але, з іншого боку, без короткотривалого планування, життя взагалі перетворюється на хаос, що ще більше додає тривожності та виснажує життєві сили.Коли людина пише план на день, а протягом дня обставини декілька разів змінюються, це дуже засмучує та негативно впливає на психоемоційний стан, настрій. З'являються думки, що справи та завдання дуже важко вирішити, або ж взагалі неможливо.

Це приводить до того, що дуже швидко накопичується купа дрібниць, яка виглядає нерухомим тягарем.


Психологи рекомендують, в умовах війни, набувати навичок "гнучкого планування".

Тобто, писати невеличкі плани на наступний день, тиждень, але з можливістю швидких змін та коригування.Це виглядає так, що ми приймаємо ті, чи інші рішення, які для нас є максимально вигідними саме зараз, спираючись на теперішні можливості та інформацію. Варто відноситися до цього з розумінням, дозволити собі мати частину справ, які можуть бути вирішені пізніше, інакше, з урахуванням змін.


Заносити в планування навіть дрібні завдання та наприкінці дня викреслювати те, що було успішно виконано. Такі щоденні підсумки дають гарні емоції та впевненість.


Дуже важливо процес планування зробити красивим ритуалом! Щоб отримати більше радощів від щоденних власних перемог, бажано підійти до процесу творчо.Робіть записи щодня.


Вдягніться, щоб вам було комфортно.


Зробіть робоче місце гарним, приберіть зайві речі, залиште тільки те, що надихає та мотивує.


Використовуйте для цього яскравий, кольоровий папір, стильні планери (тижневі, щомісячні), ілюстрований папір для нотаток.


Використовуйте творчі матеріали, такі як художні наліпки, мотиваційні картки, листівки, поштові листівки.


Під час підбивання підсумків обов'язково в кінці похваліть себе!Український виробник Золота Птаха з радістю допоможе вам підтримувати відчуття контролю вашого життя та психологічне здоров'я. Зробить мить планування творчою, красивою, потужною, натхненною!Comments


bottom of page