top of page
  • Фото автораBomond vip

Фотографиня Ірина Кузишин. Естетика весільних світлин

Весільна фотосесія вже давно стала чимось більшим, ніж просто серія світлин, які зігрівають серце. Один із найголовніших днів життя закоханих у руках фотографа перетворюється на справжню стрічку емоцій, мистецтва, спогадів та вміння відчувати красу у деталях.


Часом ми бачимо гарну роботу, але дуже рідко здогадуємось, який насправді великий, складний шлях стоїть за шлейфом створення весільних світлин.


Сьогодні редакція журналу BOMOND VIP відкриє закулісся естетики весільної зйомки разом з чарівною Іриною Кузишин.Тендітна жінка із досить важкою технікою у руках …Ні, це не початок детективу) Це розповідь про справжнього професіонала власної справи з досвідом роботи більше 10 років.


Що ж ховається за кадрами, які так надихають нас в Instagram сучасної фотографині? Та які ми дізнались поради від пані Ірини?Обирайте серцем. Проте віддавайте перевагу тим, хто вже пройшов неабиякий шлях у весільній зйомці. Це допоможе не лише зберегти час, а й нерви. У власній справі я завжди на крок попереду та у найголовніший день вашого життя зроблю все можливе, аби ви були щасливі.Плануйте завчасно. Мені дуже імпонує можливість надати нареченій та нареченому безкоштовну консультацію при зустрічі, аби ми разом знайшли найкращий план дій для втілення ваших мрій! Від стилістики світлин до інших побажань.


“Закулісся весільної зйомки завжди вражає. У розумінні цінності миті та у вдячності за довіру, у кожній такій роботі залишається частинка моєї душі.


Від першої зустрічі із закоханими, погодження нюансів, подій особливого дня до роботи над світлинами, ретуші кадрів, друку знімків та радості у ваших очах …приходить усвідомлення, що я саме там, де маю бути, у справі, яку обожнюю.”Зараз часто ми чуємо слова “не на часі”. Та я впевнена у тому, що кохання врятує світ. І нехай ваш найщасливіший день у житті буде світлом, що перемагає темряву. Буде вірою у красиве майбутнє.

Comentarios


bottom of page