top of page
  • Фото автораFashion magazine

Останні тренди серед прикрас

Оновлено: 15 лист. 2023 р.

Сучасний образ жінки, яка стежить за трендами та новинками моди, важко уявити без актуальних новинок прикрас. Дизайнерські прикраси у новому сезоні представлені у вигляді ювелірних виробів, а також біжутерії. І ті, і ті можуть бути досить різними за стилем, але виглядати однаково ефектно.


Останні тренди серед прикрас

Що сьогодні у тренді серед прикрас?


• Мінімалізм

• Стиль «тиха розкіш»

• Багатошаровість


Стосовно актуальних прикрас, можемо виділити такі позиції:


• сережки-обручі/сережки- кільця;

• прикраси у вигляді кульок;

• масивні браслети;

• прикраси на шию у вигляді ниток, ланцюжків, чокерів;

• кольорові сережки;

• брошки;

• каблучки на різні фаланги пальців;

• прикраси для волосся.


Як бачимо, ідей прикрас, запропонованих на цей сезон, є чимало, тому не відмовляйте собі у можливості виглядати неперевершено. Тож, пропонуємо до Вашої увагу підбірку трендових прикрас та посилань на них.


Перлини як тренд серед прикрас.


Ми не вперше стикаємося з перлинними прикрасами та декором. Це можна було спостерігати й раніше не лише у вигляді аксесуарів, а й на одязі. Пропонуємо звернути увагу на прикраси у формі довгих ниток із перлинками. Красиво виглядають ці елементи у поєднанні із золотом, як, наприклад, в елегантних сережках. А також не варто забувати про милі шпильки для волосся з перлами.Перлини


Перлини

Ланцюги.


Беззаперечним трендом у прикрасах цього сезону будуть ланцюги – великі та не дуже, товсті та тоненькі, представлені на будь-який манер. Фаворитами стануть золоті ланцюги, які можуть бути розбавлені срібними ланками як декор. Прикраси у вигляді ланцюгів чудово виглядатимуть із в'язаним одягом, трикотажними речами, сукнями , топами в рубчик, простими футболками та стильними костюмами.


Ланцюги

Масивні браслети.


Новинки браслетів на цей сезон представлені одночасно різними мотивами: це і масивні браслети, і мінімалізм, вишуканість , витонченість. Актуальними будуть браслети-ланцюги, великі браслети з кованого металу зі вставками, а також тонкі браслети, які потрібно носити одночасно по кілька одиниць. Актуальними будуть прикраси з декором у вигляді куль, а також з перлинками. Найважливіше у підборі цього аксесуару – це правильне комбінування різних видів браслетів.


 Масивні браслети

Комбінація золота і срібла.


Якщо раніше існувало табу на носіння прикрас із цих металів , то тепер це не просто можна, а й потрібно робити. Незвичайний тренд дуже круто виглядає, представляючи красиві ідеї поєднання золота різних кольорів, срібла, платини, які дивовижно комбінуються у вигляді каблучок, браслетів та ланцюжків. Крім того, золото та срібло можна сміливо поєднувати з іншими матеріалами, наприклад, пластиком і перлами.


 Комбінація золота і срібла.

Яскраві акцентні прикраси.


Шалено красивими і неординарними будуть яскраві прикраси, виконані з кольорового пластику та натурального каміння різних відтінків. Така біжутерія представлена кольоровими сережками, браслетами та намистами, які є або масивними, або у кількох одиницях. З такими стильними прикрасами Ваш образ точно не залишиться поза увагою!


Яскраві акцентні прикраси

Прикраси для волосся.


Волосся – те, на що завжди звертають увагу, а краса укладки – одна із найважливіших ознак доглянутості жінки. На щастя, дизайнери пропонують чимало ідей шпильок, діадем та декору. Актуальними будуть великі шпильки з перлами, бісером та стразами, шпильки-написи зі стразами, обручі з перлами та кристалами.


 Прикраси для волосся


Прикраси у вигляді куль.


Хітом у дизайні прикрас 2023-2024 стали кулі, кола та сфери. Вони є своєрідним «свіжим диханням» у світі моди. Найцікавішими є модні сережки з кулями, виконані в оригінальних варіантах і дизайнах. Також популярними є браслети та підвіски у формі сфери.


   Прикраси у вигляді куль


Українські дизайнери та бренди прикрас не перестають вражати новинками.

Пропонуємо Вам перейти за посиланнями на їхні Інтернет-магазини (до речі, зараз у багатьох з них є пропозиції за приємними цінами):

5. LUNET

6. Brua


Отримуйте щоденні порції краси та стилю у нашому Telegram каналі, підписуйся!Commentaires


bottom of page