top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

OGONPUSHKA. Український бренд про тандем street fashion, трендів та естетики 00-х у новій колекції

Бути стильною, бути помітною, бути яскравою. Сьогодні ця розповідь про жінку, яка підкорює світ, впевнену, звабливу, сміливу, справжню.


Знайомство редакції журналу BOMOND VIP fashion та бренду OGONPUSHKA з Харкова стало знаковим саме напередодні літа. Жіночу лінійку ogonpushka.woman було засновано у лютому 2022 року незадовго до війни. Та чи зупинився бренд? Звісно, ні! Історія, яка надихає, закохує та мотивує.Власне виробництво у рідному місті та безумовне бажання прикрашати життя людей - таким є бренд, який 14 травня цього року випустив вражаючу колекцію у колаборації із блогером.Поєднання трендових кольорів на подіумах світової моди, багатогранності образів та тенденцій, які нескорені часу. Нова колекція OGONPUSHKA про ритм життя, у якому жінка почувається неперевершено. Це про комфорт та зручність, про привабливість та прості рішення, про багатофункціональність та унікальні капсульні добірки для щоденного гардеробу.Чи є мода “на часі”? Сьогодні ми впевнені, що мода у кожній з нас, у щоденних ритуалах та виборі, у відчутті себе та розумінні, у вірі та емоціях, у бажанні бути “на висоті” навіть тоді, коли світ зрушив з місця.
OGONPUSHKA - це про українське. Про гордість та шалену любов до життя, про свободу абсолютно у всьому, у виборі одягу, власної справи, цінностях та любові, закарбованої у кожній деталі від пошиття до першого знайомства з брендом, з яким захочеться лишитись назавжди.


Comments


bottom of page