top of page
  • Фото автораFashion magazine

Новорічні трендові манікюри 2023

Зимові свята — це казковий час, коли все довкола сяє новорічними вогниками та ялинковими іграшками. У такій яскравій атмосфері іноді можна просто розгубитись, перебираючи велику кількість nail-дизайнів, який би ідеально підійшов до святкового образу.


Пропонуємо ТОП трендові манікюри 2023, які точно не залишаться без уваги.

 

Новий 2024 рік— це рік зеленого дерев’яного дракону, який буває раз у 60 років, тому зелений колір стане чудовим рішенням для Ваших нігтиків. Його можна комбінувати з різним дизайном, або ж зробити однотонне покриття.

 Золоті елементи в nail-дизайні безсумніву будуть яскравим акцентом Вашого образу. Різноманітні блискітки, а також золото у вигляді декору— все це вітається. Тут можна дати волю фантазії.

 Незмінна класика— червоний у будь-яких проявах. Однотонне покриття завжди виглядає елегантно та красиво, проте червоні акценти будуть не менш прекрасними.

Краще уникати звичних малюнків сніжинок, натомість надати перевагу абстрактному дизайну та геометричним фігурам.

 Ще один неймовірний колір, на який варто звернути увагу — синій. Цей благородний відтінок  дивовижно підкреслить Ваш образ. Також згадується, що саме він є символом гарного фінансового становища у новому році .Також не можемо не відмітити манікюр з символом нового 2024-го року. Так, так, саме мінімалістичні дизайни з драконом не залишаться поза увагою. Існує велика кількість таких варіацій, тож обрати з чого буде.

 Зимові свята настануть зовсім скоро, тому вже слід поквапитись з вибором манікюру. Зберігайте нашу добірка та зустрічайте новий рік красиво!


Comments


bottom of page