top of page
  • Фото автораBomond vip

Наталі Більська. Miss Freedom of the World 2023. Натхненний шлях від моделі до національного директора

“Моя мета - передавати свій особистий досвід дівчатам, допомагати їм боротися із власними страхами, готувати на конкурси краси, аби гідно представити країну”


Жінка. Впевнена, красива, самодостатня, вільна. Вона ладна підкорити світ. Це історія про вроду, та не лише ззовні, а й всередині. Про неймовірну силу у її різноманітних проявах. Ми живемо у час, коли успіх має шалену кількість різних величин, десь на межі натхнення і неабиякого бажання створити щось дійсно величне, важливе, цінне, особливе, варте уваги поза часом.


Сьогодні редакція журналу BOMOND VIP завітає за куліси історії прекрасної леді, шлях якої, ми впевнені, надихатиме жінок та стане безумовним нагадуванням - краса врятує світ.


Наталі Більська, модель, конкурс краси, модельне агентство

Наталі Більська. Міс Свобода Світу


Пані Наталі сьогодні займає важливу роль та є національним директором в Україні для конкурсу краси Міс Freedom of the Word, а також для інших конкурсів краси. Входить до складу журі та відкриває свою особисту агенцію в Туреччині NB Model Agency.


ТИТУЛИ

1r MISS HUMANITY 2023 Miss Freedom of the Would 2023 Grand Prix TOP model Universe of Ukraine 2023 Miss Europe2023 Best Voting Miss Tourism Continental 2023 Best catwalk /top 5 AWARDS THE UKRAINE TRAVEL TIME «Model of year 2022» Queen of Europe Models 2022 Cover of Magazine “ The Ukraine Travel Time ” Finalist of Miss Eurasia 2021 100 успішних Українців Княгиня Елегантність України 2021


За красивим представленням та картинкою із мрій завжди стоїть величезний досвід. Яким же він був в українки Наталі Більської?


Дівчина, яка обожнювала світ моди. Випускниця модельної школи “Beautiful models” та Київської академії прикладного мистецтва, шалено закохана у красу та естетику. Після повномасштабного вторгнення стала голосом правди, розповідаючи власну віру у вільну, квітучу Україну.


Минулого року Наталі Більська прийняла участь у конкурсі краси Міс Свобода Світу 2023, гідно представивши Україну. Зайняла почесне звання та отримала одну із головних корон Grand Prix.


Наталі Більська, модель, конкурс краси, модельне агентство

Конкурс відбувався майже місяць, з 28 квітня по 18 травня в Косово, Приштина. За підтримки міністерства туризму та туристичного агентства Bravella Turist. Спонсорами також виступали готелі Албанії та Косово, зокрема Hotel Sharri, Lakeside Hotel, Grand Blue FaFa Resort та Brezovica Hotel, Holiday Resort.


За час проєкту учасниці відвідували туристичні місця Косово та Албанії, приймали участь у фотосесіях та знімалися для албанського міського медіа.


Shpejtim Zejneli заснував конкурс у 2012 році, місією якого є трансляція світові миру та свободи. Даний конкурс дає прекрасним леді нові знайомства, можливість показати культуру та дух народу, представити традиційні костюми країн. Це неймовірний простір для нових вершин та знайомств, адже попереду чекає багато зустрічей із модельними агентствами, які зацікавлені у пошуку нових облич для співпраці.


Під час проєкту кожна дівчина демонструвала найкращі якості, представляючи власну країну. Окрім головного фінального вечора, були також красиві конкурси: Міс дружба, Міс бікіні, Обличчя готелю, Міс медіа.


Наталі Більська, яка до окупації знаходилася в Ірпені, чуттєво давала інтерв’ю для міського албанського медіа, розповідаючи про війну та власні переживання на час проєкту. Величезна підтримка від учасниць конкурсу підкорила серце українки у безумовній вдячності. Особлива дружелюбність дівчат з Японії, Туреччини назавжди залишиться у памʼяті як прояв єдності.Українки - діамант, який має сяяти!


На даний момент пані Наталі проводить кастинги на конкурси краси. Її серце та увага спрямовані на пошук нових облич дівчат українок, які хотіли б поїхати на конкурс і вкотре довести, що українки - найкращі. Віковий діапазон та різні категорії дозволять панянкам і з 20 до 29 років, а також 30-40 років отримати таке бажане звання міс чи місіс.


Конкурс краси - це дійсно набагато більше, ніж гарний проєкт. Це величезна робота, місяці підготовок, дивовижні люди поруч і така важлива підтримка.Для Наталі Більської ця історія про призначення та любов, про віддачу та безмежне бажання ділитись досвідом з дівчатками, які мріють про нові горизонти світлого майбутнього, з новими можливостями та емоціями, які залишаться у серці на все життя.


Якою буде наступна Міс Свобода України? Хто отримає чарівну можливість розквітати? Ми впевнені, що звання належатиме дівчині із красивим світлом всередині та ззовні. Конкурс …як окреме життя, тож нехай його фрагменти стануть прекрасними спогадами, які захочеться зберегти назавжди.


Пошта для анкет info@nbmodelagency.comComments


bottom of page