top of page
  • Фото автораFashion magazine

LEPESTKI. Доставка квітів & Різдвяного декору. Ваша особлива композиція любові


 

«Квіти завжди одягнені святково. Про них пишуть поети та письменники, вони натхнення для художників та особлива любов дизайнерів. Квіти стають сонцем для нашої душі та проявом найпрекрасніших почуттів до тих, кому ми їх даруємо»

 

Сьогодні редакція жіночого журналу BOMOND VIP завітала до пані Людмили, засновниці студії Lepestki у Києві та закохалась з першого погляду у розкішні композиції як витвір безумовного мистецтва.

 


LEPESTKI Доставка квітів

«Більше 12 років ми створюємо спогади. Знаєте ось цей практично невловимий, але такий цінний момент, коли квіти стають мовою почуттів та допомагають усвідомити найголовніше - я поруч з тобою», розповідає пані Людмила.

 

Прекрасні букети, композиції від провідних флористів міста, зручні умови доставки і завжди бездоганне втілення найромантичніших побажань. У студії Lepestki ви знайдете чуттєві композиції у комфортному ціновому діапазоні та закохаєтесь у квітковий світ, створений з любов‘ю.
 

Особливу увагу привернули також подарункові та Різдвяні композиції, представлені у магазинах, телеграм каналі, на сайті студії. Лімітовані колекції, зимові букети, Новорічний декор, який стане казковим спогадом цього сезону. 

 «В особливі дні, у звичайний понеділок, для коханої людини, рідної матусі, подруги чи колеги Lepestki - це подарунок непідробного щастя та краси, які ніколи не вийдуть з моди!».

 

Автор. Олена Любченко
Comentarios


bottom of page