top of page
Фото автораBOMOND VIP fashion magazine

Ботокс, самомасаж та унікальні ритуали: як Надія Матвєєва підтримує шкіру під час стресу


Які б’юті-процедури Ви рекомендуєте для підтримки здоров'я шкіри під час стресу, коли часу на догляд не завжди вистачає?


Найдоступніша домашня процедура для мене — самомасаж. Я масажую обличчя руками або за допомогою гуаша, а також використовую невеличкий домашній масажер для обличчя. Обов'язково роблю масажні рухи по всій шкірі голови — це сприяє кращому росту волосся та покращує самопочуття. Окрім того, масажую вуха: це корисно, потягування за вушка стимулює активні точки. Також люблю китайську гімнастику для рук, що називається «36 чарівних постукувань». Вона активізує точки, пов’язані з внутрішніми органами, має лімфодренажний вплив і додає енергії.


Як стрес впливає на стан шкіри, і що можна зробити, щоб мінімізувати його негативний вплив?


Шкіра — найбільший орган нашого тіла, і вона також страждає від стресу, який погіршує зовнішній вигляд. Оскільки організм є цілісною системою, важливо дбати про себе комплексно: підтримувати правильне харчування, займатися фізичними навантаженнями (для мене це активна прогулянка), і не забувати про сон. Зізнаюся, що саме з режимом сну у мене бувають труднощі, але я намагаюся налагодити свій графік, адже від нього багато в чому залежить жіноче здоров'я.



Чи є домашні методи або ритуали догляду, які можуть бути настільки ж ефективними, як салонні процедури у боротьбі зі стресовими змінами шкіри?


Я переконана, що стан нашого здоров'я і шкіри напряму залежить від ставлення до себе, позитивних думок, самоповаги, поваги до інших і вміння екологічно проживати стрес. Це допомагає зробити навіть салонні процедури більш ефективними. Тому вважаю, що основою домашніх ритуалів, які покращують стан шкіри, є дисципліна в догляді за собою. Саме гарні звички, яких ми дотримуємося роками, приносять найкращі результати.


Які продукти або інгредієнти в косметиці варто шукати, щоб підтримувати шкіру в умовах хронічного стресу?


В умовах хронічного стресу перш за все важливо звернутися до хорошого лікаря. Для жінок це може бути гінеколог-ендокринолог, який допоможе виявити гормональні порушення і скорегувати стиль життя. Збалансований гормональний фон позитивно впливає на здоров’я та красу. Також рекомендую звертати увагу на натуральні інгредієнти в косметиці — вони ефективні і приємні у використанні. Моя подруга ароматерапевтка створює бальзами і креми з ефірних олій, і я регулярно звертаюся до неї за порадами. Для вибору конкретних інгредієнтів варто консультуватися з фахівцем, який точно знає, що і як впливає на шкіру.



Можливо, у вас є рецепт маски в домашніх умовах?


У якості тонізуючої маски я використовую контрастний душ для обличчя: заморожую кубики льоду з лимоном, настоєм м’яти або ромашки і чергую їх з гарячою водою. Такий догляд добре тонізує, зволожує шкіру і надає їй пружності. А якщо відчуваю потребу в більш серйозних процедурах, то  звертаюсь по допомогу до косметологині, якій довіряю, яка є справжньою фахівцченою. Вона підбирає для мене процедури, що допомагають розслабити м'язи обличчя, які через хронічний стрес стають напружені і формують зморшки. Тож, іноді я користуюся ін'єкціями ботокса.





bottom of page