top of page
  • Фото автораFashion magazine

Хутряні вироби Tykafurlux. Український бренд вашої індивідуальності

Оновлено: 8 лют.

«Made in Ukraine - звучить гордо», - саме такими словами зустріне вас головний слоган компанії, заснованої ще у 1989 році!Сьогодні редакція журналу BOMOND VIP стала гостем у просторі, найвищою цінністю якого є не лише краса, а й безумовна турбота про кожного, хто обирає бренд.


Репутація Tykafurlux будувалась роками. Серед тенденцій сучасної моди, унікальних традицій бездоганної якості, дизайнерських розробок та європейського підходу …Ви знайдете найтрендовіші вироби для стилізації улюблених образів.


Хутро, кашемір, шкіряні вироби - частинка серця у кожній деталі, від пошиття до вашого першого замовлення. Піклуючись про ваш комфорт, дбаючи про затишок та тепло, бренд закохує неймовірним ставленням до кожної леді, не забуваючи і про поважних джентльменів, які теж знайдуть для себе красиві речі.


Серед асортименту особливу увагу привертають і колекції розкішних головних уборів, аксесуарів та виробів для дому.Кажуть, що мода не може існувати без пристрасті. Та сьогодні ми впевнились, що пристрасть народжується тут і зараз. Вона говорить мовою Tykafurlux, українського бренду, з яким ваше життя сяятиме красою.


Comments


bottom of page