top of page
  • Фото автораFashion magazine

Friends & Fashion. Вибір журналу BOMOND VIP

Елегантні, базові речі, які можна міксувати між собою і кожного разу отримувати новий оригінальний крутий образ — це саме те, що потрібно для Вашого гардеробу.


Friends & Fashion познайомить Вас з лаконічним та водночас стильним одягом. Бренд зі старанно розробленими колекціями, у якого на першому місці не тільки краса, а й комфорт. Виробники обирають натуральні матеріали, тому надійність та якість їх вагомі переваги.Як зазначає сам бренд: “формула стильного образу—це вміле поєднання простого базового одягу з вкрапленням модних трендів…”. Friends & Fashion доводять — щоб стильно виглядати не обов’язково купувати багато дорогих речей, достатньо вміло поєднувати декілька позицій і Ваш лук буде просто неперевершеним.

 

Бренд турбується про своїх клієнтів, тому  випускає новинки не раз на сезон, а щомісяця, щоб кожна леді могла сяяти в улюблених унікальних образах.

 

Біла базова сорочка вільного крою — просто незмінна класика, яку можна стилізувати під абсолютно будь-яку подію. А додавши цікавих аксесуарів образ заграє новими кольорами.Сьогодні у Вас святковий настрій? Тоді варто звернути увагу на вечірню колекцію, серед якої чорний корсет з м’ятним пір’ям. Більш ефектного варіанту годі й шукати, адже завдяки своїй легкості пір’їнки будуть повільно рухатись та створювати вишуканий ефект невагомості. Практичність ще й у тому, що пір’я можна зняти і тоді Ви отримуєте класичний чорний корсет, яким можна стилізувати безліч образів.Не чекайте особливого приводу, завітайте у простір Friends & Fashion, у них є чим Вас здивувати.


Comments


bottom of page