top of page
  • Фото автораBomond vip

Квітотерапія

Якщо ви шукали можливості для покращення фізичного та психологічного здоров'я, сьогодні стаття у журналі безумовно для вас.


Метод самовідновлення абсолютно безкоштовний, доступний, не потребує багато часу, зусиль, підготовки, підходить абсолютно кожному.


Для того, щоб отримати відновлювальний ефект, достатньо вийти на вулицю та деякий час побути біля квітів. Подивитися на неперевершену барвисту красу, вдихнути ніжний аромат, спробувати розслабитися, відчути єднання з природою.
Зараз всюди нас оточує чарівне цвітіння: парки, сади, квітучі дерева, кущі, клумби з квітами, галявини, прикрашені газони, вітрини, квіткові композиції вздовж дороги.

Спостереження за квітами, прогулянки, відпочинок біля місць цвітіння є цілющими для дітей та дорослих!


Позитивний вплив квітів на здоров'я людини успішно використовували з давніх часів, у різних країнах світу, для лікування людини.

Квіткова терапія стимулює та розслабляє тіло, звільняє від негативних емоцій, стабілізує психоемоційний стан, знижує рівень тривожності. Особливе значення надається позитивному впливу кольорових хвиль на людину.


Поняття "квітотерапія" ще тільки набирає популярності в науковому світі.

Цей напрям втілює у собі:

- природотерапію

- кольоротерапію

- ароматерапію

- арт-терапію

- фітотерапіюУ своїй роботі, під час створювання власного відновлювального маршруту для людини, або для всієї родини, я завжди використовую можливості та потужну силу природотерапії та квітотерапії.


Психолог, арт-терапевт Тетяна Мінаєнко.

Comments


bottom of page