top of page
  • Фото автораBomond vip

ETNO DESIGN. Український бренд сучасного вишитого одягу. Про чуттєву моду та збереження українських традицій

Як один із головних елементів культурної спадщини, вишиванки закарбовують памʼять поколінь, надихають, символізують світло та віру, що оберігають та наповнюють серце. Саме вишитий одяг красивим шлейфом поєднує спогади цілих епох і до сьогодні залишаються важливим елементом образів.


Писати про такий прояв моди завжди по-особливому цінно. Саме тому сьогодні журнал BOMOND VIP завітав у закулісся українського бренду ETNO DESIGN, заснований у 2021 році. Пані Наталя, власниця якого, залюбки розповіла нам про головну цінність справи, що прикрашає життя людей до сьогодні.“Концепція нашою бренду проста та надихаюча - створення сучасного етно-одягу. Відтак прекрасні вишиванки є не лише даниною українським традиціям, а й модним елементом гардеробу, який можна одягати як щодня, так і в особливі дні”.
Стильні та сучасні вишиті вироби, виготовлені з натуральних тканин з елементами ручної роботи, підкорили серця модниць з різних куточків світу, наповнюючи миті життя красивим сенсом та можливістю доторкнутись до такого вже рідного прояву української культури та мистецтва.


Стилізація ваших образів з ETNO DESIGN - це поєднання традиції та сучасності, тандем етніки та модних трендів. Естетика бренду натхненна українською культурою, у переосмисленні українських національних мотивів, поєднанні різноманітних елементів традиційного одягу та автентичних технік із сучасними технологіями та трендовими рішеннями.
Вишиті сенс та любов поза часом. У цьому і є найголовніша цінність, яку варто відчути кожному з нас.


ETNO DESIGN. Український бренд сучасного вишитого одягу


Comments


bottom of page