top of page
  • Фото автораBomond vip

DIDO JACKET. Тетяна Сербінська про власний бренд, любов до жакетів та справу життя

Оновлено: 12 квіт.

“Привіт, приємно познайомитись, я - Тетяна Сербінська, яка створила бренд DIDO JACKET через шалену любов до жакетів”.


Фраза, з якої розпочалось знайомство журналу BOMOND VIP та чарівного українського бренду, власницею якого є пані Тетяна, шалено закохана у власну справу життя.


Тетяна Сербінська, український бренд, жакет, DIDO JACKET

Історія DIDO JACKET

“Одного дня на просторах інтернету я побачила, що дуже красиво виглядає, коли на жакеті щось вишивають, чіпляють, і подумала: “Мені це потрібно”. Спочатку я хотіла замовити, але були страхи щодо якості, структури жакету, адже хотілось хорошого, трендового, мускулиного … І я подумала, чому ж не можу зробити його для себе сама, купити вінтажний жакет та задекорувати його?”Далі почався пошук того ж самого особливого жакету, але щось пішло не так) І як у справжньої панянки, у Тетяни класних піджаків стало близько пʼяти позицій, всі дуже подобались і важко було обрати один. Чи то за іронією долі, чи то через такі вже близькі кожній леді муки вибору, майбутня власниця українського бренду відчула хвилю найкрасивішої ідеї: “А чому б не зробити свій апсайкл-бренд, із турботою до нашого довкілля.”


Пошук майстрині, декору, та власне жакетів …так почалась прекрасна fashion подорож бренду. Перші 5 дизайнів DIDO JACKET відшились на одному диханні.“Я була дуже здивована, що бренд лиш почав свою роботу, а так багато дівчат нам довірилось, та уже обрали для себе жакет від DIDO JACKET. Колекція також підкорила серця модниць із Лондона, Німеччини та Польщі. Я була дуже щаслива!”


Авторські дизайни, які відшиваються вручну з великою любовʼю

Найголовнішим аспектом жакетів є унікальність. Адже ми так сильно любимо носити щось таке, в чому не ходить все місто.


У планах бренду випускати лімітовані дизайни, лише близько 10 жакетів на весь світ. Кожен в єдиному екземплярі, структуровані, мускулині та гарної якості, підбираючи обʼєм оверсайз, стилізацію плечей, довжини за побажаннями дівчат.“Коли я засновувала свій бренд, мені здалось, що це дуже легко (насправді, так лише здавалось). Але у мене є мрія, аби про мої жакети DIDO JACKET дізнався весь світ! Вірю, так і буде. Що усі мої зусилля не марні і того варті!У мене із жакетами сталось кохання. Хочеться щоб ця пристрасть доторкнулась і до вашого серця, адже це дуже універсальна та важлива річ у гардеробі.


Коли у тебе є жакет, у тебе завжди є що одягнути”.Commentaires


bottom of page