top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Дизайнерка одягу Любов Дорошенко. Про українську творчу майстерню, бренд LYUBOV DOROSHENKO та естетику індивідуального пошиття

“Мені хочеться додавати мистецтво у гардероб сучасних красунь, наповнювати образи особливим сенсом, які принесуть красиві почуття модницям навіть у такий непростий час”.Цінності, які з роками ставали ще сильнішими. У справі життя, що бере свій початок ще у спогадах зовсім юної леді, яка з 12 років зробила перші кроки до втілення не лише власних мрій.


Сьогодні на сторінках журналу BOMOND VIP fashion матеріал, присвячений індивідуальному пошиттю одягу та закуліссю українського бренду LYUBOV DOROSHENKO.


Для особливої події, коли мова йде про весільне вбрання чи святковий образ. Коли хочеться відчувати себе королевою у важливий день. Саме тоді головну роль у підготовці до виходу на мільйон відіграє індивідуальне пошиття.


За кулісами LYUBOV DOROSHENKO ви знайдете не лише продумані речі зі складним оздобленням, кроєм та вишивкою. Цього разу ви зустрінете абсолютно унікальне ставлення до процесу, від знайомства до такої довгоочікуваної примірки.


Усі ми знаємо, що люди, які вкладають час та серце у власну справу - на вагу золота. Особливо, коли мова йде про моду, створену виключно для вас, з урахуванням найсміливіших побажань на шляху до втілення бажаної мрії у реальність.Тріумф краси. Саме такою була перша думка нашої редакції, коли ми завітали у майстерню пані Любові. Відчуття, наче потрапляєш у місце, де відбувається неймовірна магія, аби кожна жінка відчувала себе неперевершено.


А процес пошиття заворожує, надихає. Він настільки сильно притягує увагу, що забуваєш на мить абсолютно про все. Момент, коли навіть не хочеться говорити, аби не зіпсувати цей шлейф, що вирує у повітрі, тандем справжнього мистецтва, краси та почуттів.


Ми не втомимось повторювати, що мода - це дійсно про пристрасть. Та сьогоднішня розповідь про місце вашого найпрекраснішого образу, створеного талановитою дизайнеркою з мальовничих Черкас, яка точно знає, як мовою одягу написати для вас особливу історію, де головна роль віддана вам.

Comments


bottom of page