top of page
  • Фото автораBomond vip

Кафе-ресторан RETROGUSTO. Місце вашого затишку, смачних страв та улюбленої кави

Оновлено: 18 груд. 2023 р.

Грудень. Час затишних зустрічей, передчуття свята, Різдвяної казки та смачних страв. У ритмі міста нам завжди хочеться відчуття тепла і естетики.


Серед неймовірної кількості розкішних закладів, сьогодні редакція журналу BOMOND VIP завітала у м.Київ, ЖК PARKLAND та познайомилась із засновницею RETROGUSTO, пані Ольгою.


RETROGUSTO

«Ми живемо у час надзвичайної турбулентності. Коли український бізнес зайняв теж визначний фронт. Мені хотілось створити місце, де кожен відвідувач відчуватиме себе комфортно, матиме змогу зранку посмакувати запашною кавою та улюбленим сніданком, а ввечері скуштувати смачну страву. Красиві моменти затишку наодинці чи у колі близьких головною цінністю закладу є ваші емоції, коли ви потрапляєте у RETROGUSTO», - розповідає пані Ольга.


Серед неймовірного меню європейської кухні ви знайдете і розкішні українські страви та інстаграмні сніданки у найкращих традиціях сьогодення. А відчути атмосферу власного свята, в особливі для вас моменти, дні народження та корпоративи дозволить унікальна послуга закладу, де кожна деталь вашого свята буде наповнена любов‘ю.
Змінюються пори року, змінюються міста, місяці, люди але так важливо вміти зупинитись і відчути серцем момент задоволення, від ковтка кави, краси за вікном, казки поруч.


RETROGUSTO

RETROGUSTO - це розповідь про незламність, збереження традицій, професіоналізм команди, віру у перемогу та особливе ставлення до кожного відвідувача, який відчиняє двері закладу.


bottom of page