top of page
  • Фото автораBomond vip

Бізнес леді та інфлюенсерка Ірина Дяченко. Про Париж та нове рішення для здійснення ваших мрій

Місто, яке закохує. Безповоротно сильним шлейфом естетики архітектури, моди, красивих локації, величі історії та здійснення мрій. Париж - це про жінку, яка дозволяє собі …бути, жити, розквітати, насолоджуватись та бути вдячною за мить життя, закарбовуючи у світлинах щасливі емоції.


Сьогодні редакція жіночого журналу BOMOND VIP завітає на горнятко кави до прекрасної Ірини Дяченко, інфлюенсерки, засновниці fashion бренду ID by Dyachenko, фотошколи ID SCHOOL PRO та Академії лідерства і розвитку “Money Season”.


Говоритимемо з успішною українкою про Париж, жіночність та любов до життя, яка ладна написати абсолютно нову, красиву історію для кожної леді.“Я мрію, аби кожна жінка памʼятала, що вона особлива та варта найкращого. Аби у шаленій кількості буденних справ вона відчувала себе, дозволяла собі та крокувала до мрій. Ми щодня робимо десятки речей, ставимо пріоритети, обираємо, вчимось, досягаємо вершин та забуваємо головне - спогади, емоції, подорожі, кохання, сімʼя, посмішки, відновлення і наш власний ресурс є ключем, що відкриває всі двері.


Певно саме з цього і почалась реалізація подорожі у Париж, аби кожна дівчина змогла запалити вогонь всередині себе та закохатись у світ навколо.


Перший тур став прекрасним початком абсолютної історії найромантичнішого міста планети. Величезна кількість повідомлень із проханням повторити подорож вулицями естетики Парижу, надихнула мене на офіційне відкриття запису фототуру “BAGET and BERET”. Та цього разу не лише для фотографів. Ця подорож для кожної, хто бажає сяяти, наповнити своє життя новими фарбами, доторкнутись до мистецтва та поглянути на саму себе інакшими очима.”Пані Ірино, які б особисто ви назвали ТОП 5 причин обрати участь у фототурі “BAGET and BERET”?


1. Безумовно першими будуть ЕМОЦІЇ. Неможливо передати словами ці відчуття, коли вперше бачиш Ейфелеву вежу, крокуєш красивими вуличками, заходиш у музей, де просто перехоплює подих, робиш фото як зі сторінок глянцю і просто розумієш - це один із найщасливіших моментів. А всі ми знаємо - такі миті і є життя, у його дивовижній цінності.2. Далі - це звісно ФОТОГРАФІЇ. Професійні, від талановитих фотографинь нашої сучасності, у неймовірних локаціях та абсолютним супроводом стиліста. Від аксесуарів, суконь до крайнього кадру - цей фототур стане суцільною естетикою, у якій неможливо набутись, яку хочеться закарбувати у памʼяті назавжди.3. ПРОГРАМА СТВОРЕНА СЕРЦЕМ. Серед десятків пропозицій ви навряд знайдете настільки продуманий до дрібничок проєкт. Інстаграмний готель, ранкові медитації, затишок та відчуття себе у потрібному місці, у вірний час.4. УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД. Якщо ви фотограф чи контент мейкер, а можливо модель чи жінка, яка нарешті наважилась перезавантажити власне життя наповну. Цей фототур стане цінністю і абсолютною перемогою над буденністю. Він розкриє ваш потенціал та зруйнує усі можливі кордони.


5. ТОЧКА НЕПОВЕРНЕННЯ. Ми ніколи не повертаємось з подорожей такими, як були. Повірте, це дає відбиток у кожній сфері життя. Від особистого росту до процвітання у бізнесі та стосунках. Ви змінюєтесь, ваш світогляд, ваше сприйняття себе і світу.“BAGET and BERET”. Назва, яка так яскраво увірвалась у світ яскраво червоним кольором. І зовсім не випадково. Ця історія про шанс, який точно не варто втрачати. Про жінку, яка покохає себе справжню. Про наші мрії та найглобальнішу цінність часу. Про світлини, які залишаться не лише у стрічці новин ваших сторінок в Instagram, а й у серці.


Сьогодні для читачів BOMOND VIP редакція глянцю разом з Іриною Дяченко підготували особливий подарунок - можливість придбати квиток у фототур “BAGET and BERET” за унікальною вартістю року.


Запрошуємо ознайомитись з презентацією за посиланням нижче та написати пані Ірині. Час сяяти яскраво у місті здійснення власних мрій!Opmerkingen


bottom of page