top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

"КРАСА КРАЇНИ 2024. Краса заради благодійності"

У неймовірному ритмі життя, у щоденних справах, мріях, жінка транслює у світ безумовну багатогранність справжньої краси, надихає, закохує, вражає. Ми живемо у час, коли краса стирає усі кордони, диктуючи абсолютно нове сприйняття таких звичних поглядів. У впевненій ході та вчинках, у гідності та посмішці, у вечірній сукні та вдома з рідними, підкорюючи вершини бізнесу та готуючи улюблену каву …Жінка сучасності диктує моду нескорену часу, як прояв особливого тандему багатьох ролей, які так гармонійно поєднуються, втілюючи прояв світла та творчості.


Сьогодні для редакції журналу BOMOND VIP чарівний день. Ми завітали за лаштунки проєкту, який надихає власними цінностями та поглядами.




З початку створення проєкту “Краса Країни”, організатори віддавали перевагу благодійності і цей рік не став винятком.

Адже значна частина коштів від продажу квитків на фінал конкурсу буде передана Інституту травматології та ортопедії для допомоги у лікуванні та реабілітації військових, які постраждали в боротьбі за свободу України.


Проєкт "Краса Країни 2024" покликаний не лише визначити переможницю, а й стати платформою для розвитку культури взаємодопомоги та підтримки в українському суспільстві. У рамках проєкту буде обрана Народна Королева, яка представить Україну на міжнародному конкурсі краси Mrs. Globe 2025. Вона продемонструє світові вроду, силу, таланти та успішність української жінки. Та, як культурний фронт, ще раз нагадає міжнародній спільноті про самобутність, незалежність та війну в Україні.





Місія конкурсу "Краса Країни" полягає в створенні образу сучасної української жінки як сильної, впевненої особистості, яка поєднує в собі красу, успіх, талант, материнство та патріотизм. Фізична привабливість – лише один з аспектів цілісного образу, тому головна нагорода конкурсу дається не лише за зовнішню красу, а й за моральну силу та гідність.


Заходи конкурсу відбуватимуться за підтримки відомих українських дизайнерів, майстрів краси та суспільних діячів. Суперфінал запланований на 14 вересня 2024 року в заміському ресторанно-готельному комплексі "ONOVO", де учасниць чекають неймовірні враження та підтримка з боку визнаних зірок шоубізнесу та громадських діячів.



"Краса Країни" - це історія про головну роль власного шляху, про емоції, багатогранність, благородність, красу поза трендами та часом, у ритмі пристрасті до життя.







Comentarios


bottom of page