top of page
  • Фото автораFashion magazine

BARIJIO. Краса поза часом в особливій колекції українського бренду

Про жіночу красу говорять письменники, пишуть поети, її так красиво відчувають художники. Вона у новій сучасності стирає межі часу, простору та уявлення. У стрічках улюблених фільмів, в українських піснях, у світлинах та розмовах за чашкою кави …Про жіночу красу хочеться говорити відверто та багато, помічаючи її не лише зовні, а й всередині, в емоціях, посмішках, рухах і врешті-решт у моді, яку ми так любимо.


Серія світлин особливої колекції бренду BARIJIO торкається серця. Ця розповідь про вільність, легкість та комфорт. Вона про жіночність та красу, нескорену часу.В'язане поло вільного крою, з преміальної італійської пряжі підкорить не лише візуальною естетикою, а й бездоганним проявом ручної роботи та найвищою якістю.


Поло гармонійно доповнить гардероб кожної прекрасної леді, акцентно прикрашаючи як щоденні, так і особливі образи.
Пастельна палітра кольорів у тандемі з трендовим яскравими відкриває можливість вибору улюбленого одягу, враховуючи ваші особисті вподобання.


У складі тканини ви відчуєте меринос, шовк та кашемір.


…про красу прийнято говорити. У сьогоденні вона набуває особливих рис. Та сьогодні ми пропонуємо вам доторкнутись до мистецтва моди, створеної українським брендом для вас.Comments


bottom of page