top of page
  • Фото автораBomond vip

BARIJIO. Про трикотаж, моду та трендові кольори сезону

Вивʼязане вручну вбрання виглядає особливо витончено. Такий, на перший погляд, простий акцент образу робить його фактурним та естетичним, вдало підкреслюючи фігуру.Не один сезон поспіль відомі дизайнери та стилісти надають перевагу якісному трикотажу, який стає справжньою fashion пристрастю сучасних модниць.


Сьогодні редакція жіночого журналу BOMOND VIP разом з українським брендом BARIJIO підготували для вас презентацію колекції авторського вʼязаного одягу у трендових кольорах романтичної весни.Молочний. Колір, який завжди виглядає дорого та вишукано. Популярний відтінок дозволить красиво стилізувати речі вашого гардеробу та додасть легкості як у повсякденних look of the day, так і вечірніх виходах.Колір неба. Блакитний розкаже історію благородства та ніжності. Саме такий вибір говоритимемо мовою гармонії та затишку у вашому образі.Кемел. Стане справжнім модним вироком. Додайте декілька розкішних акцентів за допомогою прикрас чи, наприклад, шовкової хустини, і ви будете неперевершені.

Мода має безліч граней. Діамант, який вона відкриває нам - скарб поза часом. Ми обираємо не речі, а емоції. Нехай цієї весни кожен ваш образ буде більше, ніж просто одяг. Створюйте чарівні спогади кожного дня, відчуваючи fashion серцем.
Comments


bottom of page