top of page

Реклама

Шановні рекламодавці та експерти beauty та fashion індустрії !

Ми раді запросити Вас співпрацювати з нами у рекламному проєкті жіночого журналу "BOMOND VIP".

 

Наш журнал - це впливове видання, яке приділяє особливу увагу моді, стилю, та косметичним тенденціям, що цікавлять сучасних жінок. Журнал займає позицію на першій сторінці в пошуковій системі Google.

 

Наша аудиторія - це активні, освічені та стильні жінки, які завжди прагнуть дізнатися про нові продукти та послуги, які можуть прикрасити їхнє життя та зробити його яскравішим.

 

Ваша реклама може стати частиною нашого видання і звернути на себе увагу цільової аудиторії. Ми пропонуємо Вам можливість опублікувати статтю або рекламу в нашому журналі та забезпечити максимальну видимість Вашого бренду серед наших читачів.
 
Ми запрошуємо експертів beauty та fashion індустрії приєднатися до нашого проєкту та поділитися своїми знаннями і досвідом з нашою читацькою аудиторією. Ми віримо, що Ваша думка може стати цінним доповненням до нашого видання, а Ваші публікації ладні допомогти читачам бути більш інформованими.

Наша команда готова обговорити всі деталі співпраці та надати Вам інформацію про наші рекламні можливості.
 
Будь ласка, зв'яжіться з нами, заповнивши контактну форму або за  адресою bomondmgzn@gmail.com чи за номером +38068 721 44 93 , і ми з радістю відповімо на всі Ваші запити та запитання.

 

Приєднуйтесь до нашого жіночого журналу "BOMOND VIP" та нехай Ваш бренд сяє яскраво, підкорюючи серця читачів.
 
Для нас є дуже цінною наша з Вами співпраця!
 
З найкращими побажаннями,
команда жіночого журналу "BOMOND VIP"

Телефон

+38068 721 44 93

Email

Зв'яжіться з нами

Дякуємо!

IMG_3202.JPG
bottom of page