top of page
  • Фото автораBomond vip

Жодних обмежень, лише задоволення: секс під час менструації

Табу і міфи довгий час оточували тему сексу під час менструації, залишаючи багатьох з захоплюючими відчуттями і можливими перевагами цілком незаповненими. Але чому ми маємо поступатися задоволенням та інтимному зв'язку під час цього природного процесу? Ми вважаємо, що настав час розглянути секс під час місячних з нової перспективи - комфортної та приємної.

Готуйтеся до глибинних роздумів, розкриття нових можливостей та незабутнього задоволення. Пориньте разом з нами в цей провокуючий світ сексуального задоволення під час менструації.

Яка користь від сексу під час менструації та чи взагалі вона є?

Значна частина медичних фахівців вважає, що сексуальні стосунки під час менструації є безпечними і навіть корисними. Цей погляд базується на кількох факторах. У першу чергу, секс може допомогти знизити рівень стресу та зменшити неприємні симптоми, пов'язані з менструацією, такі як болі і розлади настрою. Крім того, відомо, що оргазми сприяють вивільненню ендорфінів, які мають заспокійливий ефект і можуть допомогти зняти дискомфорт. Навіть тривалість менструації може бути скорочена завдяки скороченню матки під час оргазму.

Стосунки під час менструації є безпечними

Проте, щоб забезпечити безпечність і комфорт сексу під час менструації, важливо дотримуватися деяких простих правил. Наприклад, ретельна гігієна перед та після акту інтимної близькості має велике значення. Рекомендується використовувати бар'єрні методи контрацепції, такі як презервативи, для запобігання можливим інфекціям та передачі статевих хвороб. Кожна жінка повинна відчувати комфорт і впевненість у своєму рішенні щодо сексуальної активності під час менструації, і якщо є будь-які сумніви або питання, варто звернутися до медичного фахівця для отримання конкретних порад і рекомендацій.

Як підготуватись та що потрібно знати і до чого треба бути готовим?

1.Використовуйте спеціальні тампони-губки

Тампони-губки для сексу під час менструації можуть стати рятівником для тих, хто не бажає відмовлятися від інтимних зв'язків навіть у ці дні, але не переносить вид крові.

Важливо пам'ятати, що кожен організм і реакція на такі засоби можуть бути індивідуальними. Оскільки розроблення інноваційних тампонів для сексу під час менструації є відносно новим явищем, ретельне дослідження та вивчення їх впливу на організм ще тривають. Тому, для забезпечення максимальної безпеки і задоволення, розсудливо звернутися до фахівця та слідувати рекомендаціям, які надаються на упаковці та в інструкції виробника.

2.Не використовуйте звичайних тампонів

Важливо розуміти, що звичайні тампони призначені для поглинання менструальних виділень та забезпечення гігієни під час менструації, а не для сексуальних активностей. Використання неналежних засобів або експериментування може створити непередбачені проблеми та потенційні ризики для здоров'я.

невеликі обмежень в позиціях під час сексу

3.Будьте готові до невеликих обмежень в позиціях

Фізіологічно немає жодних обмежень, але варто розглянути найбільш оптимальні для сексу під час менструації. Наприклад, в позиції, коли жінка знаходиться зверху, вона може відчувати дискомфорт, оскільки посилюється напруга в спині, що може бути болісним. Крім того, слід бути обережними щодо занадто глибокого проникнення, оскільки під час менструації шийка матки опускається, що робить її більш вразливою, і може викликати надмірні болі.

Важливо враховувати комфорт і безпеку обох партнерів. Здоровий розсуд та взаєморозуміння грають важливу роль при виборі позицій та інтенсивності сексуальних актів під час менструації. Кожен досвід може бути індивідуальним, тому варто пробувати різні позиції та знаходити ту, яка викликає найбільший комфорт і насолоду для обох партнерів. Будьте уважними до свого тіла та слухайте його потреби, щоб забезпечити безпечний і приємний досвід під час сексу під час менструації.


4.Можна обрати яскраві презервативи

Якщо ж комусь з учасників процесу не подобається вигляд крові, то можна використовувати кольорові презервативи. Червоний, синій або ж зелений колір зробить менш помітними виділення та не буде відволікати від насолоди.

Кольорові презервативи

Проте, навіть якщо кожному з партнерів є допустимим вигляд крові та виділень – не відмовляйтесь взагалі від презервативів! Варто пам’ятати, що під час менструації ризик отримання статевих інфекцій є ще вищим, ніж у інші дні.

Де можна взяти кольорові презервативи?

Презервативи на будь-який смак ви можете знайти у Toppers.adult.store. Вони пропонують широкий асортимент різних типів, розмірів, текстур і смаків, щоб задовольнити ваші уявлення про ідеальний презерватив. Ви можете знайти щось, що вам дійсно подобається і відповідає вашим потребам.


сексшоп Toppers.adult.store.

Lovespace.ua – тут ви можете купити презервативи абсолютно на кожен смак і, крім цього, це простір сексуальних знань. Тут ви отримаєте консультацію від фахівців і дізнаєтесь багато нової інформації про секс, тіло та інтимні відносини. Це відмінне місце для тих, хто бажає поглибити свої знання та розуміння у цій сфері.


Простір сексуальних знань та товарів lovespace

Hotmamas_shop - цей магазин, крім широкого вибору презервативів, відомий своїми чудовими консультаціями. Фахівці магазину допоможуть вам знайти відповіді на ваші запитання, порадять та нададуть необхідну підтримку. Якщо вам потрібні професійні поради або ви хочете отримати більше інформації про сексуальне здоров'я та задоволення, Hotmamas_shop буде відмінним вибором.


Едукаційна інтерактивна крамниця для дорослих


5.Ризик завагітніти бід час менструації – не зникає!

Сексуальні відносини під час менструації та календарний метод не є надійними способами запобігання небажаній вагітності. Хоча й існує менша ймовірність зачаття під час менструації порівняно з овуляцією, ризик все ж існує, тому необхідно пам'ятати про використання контрацепції.

Сперматозоїди можуть залишатися активними в жіночих статевих шляхах протягом 5 днів, а за деякими джерелами навіть до 7 днів. Давайте розглянемо ситуацію, коли менструальний цикл триває 25-26 днів, а місячні тривають 5-6 днів. Якщо статевий акт відбувся на п'ятому дні циклу, а овуляція відбудеться на 11-12-й день, то так, вагітність можлива. Кожен жіночий цикл може мати різний час відбуття овуляції, тому небезпечно розраховувати на цей метод. Якщо ви не бажаєте завагітніти, рекомендується використовувати презерватив як захисний засіб.

Менструація та секс – речі сумісні!

Підкоривши деякі правила, ви зможете отримати масу насолоди і позбутися неприємних відчуттів, які так часто супроводжують цей період.

Автор: Поліна Лобанова
bottom of page