top of page
 • Фото автораFashion magazine

Ялинки Києва прикрасили особливими іграшками у рамках Всеукраїнської кампанії «Ти — це важливо»

Оновлено: 3 січ.


На Зимовій країні ВДНГ

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, започаткував національний проєкт «Ти — це важливо». Ініціатива зосереджена на збільшенні обізнаності про необхідність регулярних медичних оглядів жінок та раннього виявлення раку молочної залози.


В рамках цієї ініціативи, Фонд створив лімітовану серію яскравих великорозмірних ялинкових іграшок, присвячених профілактиці раку молочної залози. Ці іграшки прикрашають головні ялинки у різних локаціях Києва, у тому числі у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу, «Зимовій країні» на ВДНГ, ТРЦ «Гулівер» та на різдвяному маркеті подарунків «Всі. Свої».


Вони стали важливим символом ініціативи та боротьби з цією хворобою, маючи за мету привернути увагу громадян та нагадати про важливість регулярного відвідування сімейного лікаря та проходження мамографії.


Доповненням кампанії є розроблений відеоролик «Ти — це важливо», який закликає українців бути уважними до свого здоров'я і активно нагадувати рідним про необхідність регулярного проходження медичних оглядів.


UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, закликає жінок та чоловіків країни приєднатися до кампанії «Ти — це важливо».

Зверніться до сімейного лікаря для направлення на безкоштовну мамографію. Якщо ви не уклали декларацію або не знаєте, куди звернутися в новому місті, зателефонуйте за номером 3033 або відвідайте health-of-women.com.


Проєкт «Ти — це важливо» проводиться за ініціативи UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Франції, Республіки Корея та Нідерландів


«Ти — важливо» на ялинці вестибюля Центрального                           залізничного вокзалу
«Ти — важливо» на ялинці вестибюля Центрального залізничного вокзалу


«Ти - це важливо на Різдвяному маркеті «Всі. Свої»
«Ти - це важливо на Різдвяному маркеті «Всі. Свої»

«Ти — важливо» на ялинці Зимової країни ВДНГ
«Ти — важливо» на ялинці Зимової країни ВДНГ

«Ти — це важливо» на ялинці ТРЦ «Гуллівер»
«Ти — це важливо» на ялинці ТРЦ «Гуллівер»

Довідково:

Організатор: UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, — провідна агенція ООН, яка спеціалізується на гендерній рівності, репродуктивному здоров'ї та розвитку потенціалу молоді. Співпрацюючи з партнерами, UNFPA працює у 150 країнах та територіях світу, у тому числі в Україні з 1997 року.


Дізнайтеся більше: https://ukraine.unfpa.org/uk 

Comments


bottom of page