top of page
  • Фото автораFashion magazine

Випадіння волосся. Які методи лікування варто обрати.

Який з методів лікування випадіння волосся є найефективнішим? Адже кожен спеціаліст пропонує свої «авторські» протоколи і фішки, ін’єкції найновішими мезо коктейлями чи апаратні лазерні методики, а подруга / сусідка / бабуся радять шампунь або маску з яйця.

Втрата волосся - це завжди стрес. А стрес викликає паніку і, як наслідок, людина вже не знає до кого звернутися і чию пораду слухати, щоб побороти проблему випадіння.

"Для тих, хто шукає одну «чарівну таблетку», яка за найкоротший час вирішить проблему, у мене погана новина: «Її не існує»." - зауважує наш експерт трихолог-реабілітолог Юлія Дудій


Випадіння волосся

А дійсно, при випадінні волосся, результативним буде комплексний системний підхід, який включає:


1. Підбір догляду за шкірою голови.

Підбір базового рутинного догляду за шкірою голови для своєчасного та ефективного її очищення, відновлення мікробіому, стимуляції роботи волосяного фолікулу. Для цього потрібно використовувати засоби по типу пілінгів для домашнього догляду, шампуні по проблемі, лосьони, які не змиваються зі стимулюючою або зміцнюючою дією.


Правильний догляд при випадінні волосся

2. Ін’єкційна терапія.

Мезотерапія - введення в шкіру спеціальних препаратів, які будуть укріплювати, зволожувати, знімати запалення шкіри та стимулювати ріст волосся. Так, це ефективно, але боляче, дорого і є протипокази.


PRP терапія - використання власної плазми, збагаченої факторами росту. Ефективно, безпечно, адже вводиться власна плазма, а не препарат, який може викликати алергію чи небажану реакцію. Із неприємного - біль.


3. Лазерна терапія.

Лазерна терапія полягає в тому, що під дією потоку променів запускаються процеси регенерації клітин, посилюється приток крові до волосяного фолікулу, стимулюється його робота і ріст волосся.

Будь-яка з цих методик може мати яскраво виражений ефект, так і бути зовсім неефективною. Все залежить від того, яку саме проблему потрібно вирішити, що стало причиною її появи та чи є супутні захворювання.


Щоб мати позитивний і довготривалий ефект, важливо використовувати комплекс методів боротьби, підібраний спеціалістом індивідуально.


здорове волосся


І, звісно, якби дійсно допомагали боротися з випадінням яйця, кропива або кінський шампунь, ніхто б не терпів біль від ін’єкцій і лікарі не проводили багаторічні дослідження у пошуку новітніх засобів у боротьбі за красу і здоров’я волосся.
Comments


bottom of page