top of page
  • Фото автораFashion magazine

Українські бренди, як світовий тренд.

Безперечно, зараз про українців говорять в усьому світі. Не лише війна спонукає іноземців цікавитися нашими національними ідеями, продуктами й відомими особистостями. Україна - не лише символ єднання і непокірності, а й країна талантів, творчих новаторів та авангардів.

Сьогодні пропонуємо Вам зазирнути у світ дизайнерської краси, познайомившись із національними брендами.


українськи бренди

У 2018 році цей бренд був заснований львівською фешн-фотографинею Мері Фуртас. За основу ідеї створення компанії взяли культ жіночого тіла, сексуальності й упевненості. Окрім цього, бренд пропагує свідоме використання одягу й раціональний підхід до його носіння. Як це виражається? Одяг не шиють у великих обсягах і різних розмірах. Працюють над його створенням лише під замовлення. У одязі цього бренду на публіці з'являлися відомі Меган Фокс, Аріана Гранде, Кайлі Дженнер та інші.Історія створення бренду є дуже цікавою. Засновниця Ксенія у 2011 році пошила джинси на основі старого деніму. На той час такі ідеї в Україні вважалися новаторськими. Натомість сьогодні Ксенію називають богинею демі деніму - моделі джинсів, яка у собі поєднує штани - кюлоти й skinny. Фішкою бренду є технологія upcycling, коли нові речі шиють зі старих. Одяг від Ксенії обирають багато зірок, зокрема, Дуа Ліпа, Селін Діон, Олівія Калпо й інші.Заснований модний бренд у 2013 році в довоєнному Донецьку українською модельєркою Ельвірою Гасановою. Цікавий факт : за фахом жінка - стоматолог і до початку кар’єри бізнес-леді працювала за спеціальністю. Бренд GASANOVA працює в напрямку інтелектуальної моди, яка пропагує розумне, помірне споживання. На всі вироби марка надає довічну гарантію. Проєкт включає ательє та фірмовий бутік, щоб клієнти могли придбати необхідний товар без додаткових навантажень та при необхідності скоригувати його. Жіночі лінійки пропонують максимально комфортний, розслаблений образ, нерідко схиляючись до силуетів «з чоловічого плеча». Шанувальниці бренду – сестри Кардаш'ян, моделі Ірина Шейк, Джіджі Хадід та Мей Маск.
Авіація Галичини - бренд одягу, натхненний новою українською армією. Армію, що стає новим символом нашої свободи. Засновник - львівський підприємець Юрій Назарук. Магазини бренду працюють у Львові та Києві. Головна ідея звучить так :"Авіація Галичини — одяг для тих, хто відчуває крила за плечима (або хотів би…)". Виробник через одяг звертається до української історії, традицій, майбутнього. Окрім речей для чоловіків, марка відшиває практичний одяг для жінок, дітей, сімейні комплекти family look. Наприклад, одна із колекцій присвячена 114-тій бригаді тактичної авіації, яка за період війни зробила понад 110 бойових вильотів на МіГ-29.

Poustovit - бренд street-style одягу, який курирує українська дизайнерка Лілія Пустовіт. Розповімо про історію створення. Пані Лілія хотіла, щоб в Україні був стильний і якісний вуличний стиль за доступними цінами. Принт для першої колекції намалював дизайнер Володимир Воротньов. Натхненні ідеєю дизайнери, підготували серію худі на флісі, але не могли дочекатися осені, тому запустили продаж на початку літа 2017 року. Колекція була мега успішною, тому далі про Poustovit почали говорити як про бренд вуличного одягу № 1 в Україні.

Автор Дар'я ЧеревкоComentários


bottom of page