top of page
  • Фото автораFashion magazine

Українські актори. Секс-символи

Українці - нація творча і вельми талановита. У різні епохи митці вражали світ своїм мистецтвом. Українці писали прозові твори, створювали музичні композиції, переповідали історичні події у віршовій форм.


Наразі активно розвивається ще одна галузь - кінематографія. Українськи гостросюжетні драми, історичні фільми, комедії з колоритним гумором і навіть мультфільми очолюють світові рейтинги, обираються для показу іншими країнами.


Серед молодого акторського легіону - багато красенів, які не лише привертають увагу своєю зовнішністю, а й талантом, умінням вдало перетворюватися, демонструючи такі різні емоції.


Тож, у сьогоднішньому матеріалі: українські актори, яким пророкують велике майбутнє.    

 

Тарас Цимбалюк     

"Чорний ворон", "Піймати Кайдаша", "Кріпосна"... Про ці українські шедеври чув кожен. Поєднують ці картини не лише успішність на кінематографічному п'ядесталі, а й акторський склад. Тарас грав головних персонажів у цих фільмах.

    

Цимбалюк з дитинства любив творчість, літературу, займався бальними танцями і різними видами спорту, грав у КВК. Тож, те, що хлопець вступив у театральний інститут, не стало несподіванкою. Ще у період навчання Тараса запрошували до співпраці відомі режисери, кар'єра із самого її початку була успішною. Зараз Цимбалюк - безперечний секс-символ українського кіно і перспективний актор.


    


Андрій Фединчик    

 

Його голосом розмовляють герої іноземних блокбастерів, мелодрам, історичних фільмів і мультиків. Він не лише озвучує телепередачі, реклами, а й грає головні ролі у численних кіношедеврах.


З дитинства займався танцями, бойовим мистецтвом і мріяв про акторство. Закінчивши театральний, почав працювати у київському театрі, де одразу брався за головні ролі. Потім - дубляж, гра у відомих фільмах, серіалах.     


Цікаво, що акторське ремесло звело його із коханням усього життя - Наталкою Денисенко, теж відомою українською акторкою. Незважаючи на те, що Андрій був у шлюбі, не міг відпустити руду красуню, тож розлучився із першою дружиною. Шлюбу Федінчика і Денисенко уже 7 років. Вони, щасливе подружжя акторів, які не зупиняються захоплювати український кінопростір і мають перспективні плани на майбутнє.   


 

Роман Луцький


Цього чоловіка журналісти заслужено називають українським Бредом Піттом, адже крім яскравої фактурної зовнішності, Роман володіє непересічним акторським талантом. Спочатку мрією Луцького була режисура. Власне, він і вступив на режисерський факультет. Під час навчання займався проведенням студентських гумористичних шоу, почав виступати у якості ведучого на святах і корпоративах. Пізніше він зрозумів, що його справжнє покликання - акторство.     


Починав Роман свою творчу кар'єру в театрі. Він грав ролі героїв-коханців, красенів і ловеласів. Згодом у його житті з'явилося кіно. Луцький знімався у головних ролях таких успішних стрічок, як: "Століття Якова", "Сторожова застава", "Тарас. Повернення", "Віддана" та інші.   Сергій Стрельников

    

Навідміну від попередніх героїв рубрики, Сергій з дитинства не показував свого творчого таланту. Уже в старших класах школи юний Стрельников загорівся професією режисера, тож вступив на відповідний факультет університету, а уже згодом - і на акторський.


Після років гри у театрі Сергієві почали пропонувати ролі у кіно. Так і почалася його стрімка зіркова кар'єра.      Цікава приваблива зовнішність дозволяє йому грати як героїв-коханців, так і зіпсованих життям і грошима негативних персонажів. Кінокритики пророкують Стрельникову досить успішний розвиток кар'єри і надалі.


    


Максим Самчик


Наймолодший серед красенів нашої добірки. Про кіношну кар'єру хлопець і не мріяв, вступив на факультет журналістики, однак швидко зрозумів, що ця галузь не для нього.


Згодом Самчик потрапив до київського театру мюзиклу "Камільфо", після чого зрозумів , що акторство - справа його життя. Так Максим і вступив до театрального.

Зараз хлопець - справжня зірка молодіжних українських серіалів, драматичних фільмів і, як подейкують, має плани показувати акторський талант і за кордоном.
Comments


bottom of page