top of page
  • Фото автораFashion magazine

«ТОП ТІКТОК»: beauty засоби, що стали справжнім must have серед користувачів у ТікТок

Оновлено: 8 черв.

Соціальні мережі давно стали не тільки розважальними, а й корисними платформами, на яких користувачі часто діляться, до прикладу, своїми б‘юті-знахідками. Нерідко після цього такі продукти стають фаворитами чималої аудиторії.

Журнал BOMOND VIP розповість, які косметичні засоби вже встигли отримати популярність Топ ТікТок.

 

Перший продукт, який став улюбленцем багатьох — триколірна база під макіяж. Її особливість у тому, що кожен колір спрямований на виконання конкретної функції: фіолетовий нейтралізує жовтизну; тілесний вирівнює тон; зелений нейтралізує почервоніння. Та все ж наносити засіб варто одразу змішуючи всі кольори разом. Таким чином база вирівнює тон шкіри та навіть може замінити легкий СС крем. Існують різні виробники цього продукту, а також представлено декілька його варіацій.

 


триколірна база під макіяж

Наступну сходинку у нашому ТОП по праву займає контуринг від Sheglam. Він на холодному підтоні, легко тушується і не залишає плям, а зручна кісточка у формі губки легко розприділяє продукт по шкірі. Отож, питань, чому цей контуринг називають справжньою знахідкою для косметички, зовсім не виникає.

 Кремовий BB хайлатер від Lamel отримав велику кількість приємних відгуків. А все тому, що завдяки своїй текстурі він  легко наноситься та має чудову пігментацію, і саме через це його вистачить надовго. Продукт представлений у двох відтінках: 401 і 402.

 


Кремовий BB хайлатер від Lamel


Базу нанесли, контуринг зробили, сяяння хайлайтером додали, тож сміливо можемо переходити до губ. Цей продукт просто розірвав рекомендацї ТікТок, на полицях магазинів він довго не затримувався, справжній улюбленець у косметичці— олівець від GlamBee у 110 відтінку. Його унікальність у приємному нанесенні, не пересушує губи, добре тушується, і звісно саме цей відтінок так сильно сподобався б‘юті поціновувачам.

 


GlamBee у 110 відтінку

Чудовим дуетом для попереднього пункту стане нашумівший плампер для губ ABOUT. Прозорий блиск має мілкий шиммер, зволожує губи та надає їм легкий об‘єм. Ідеальний варіант для зимової погоди, коли ми особливо потребуємо зволоження.

 


плампер для губ ABOUT

Добірка вийшла справді яскравою. Та як відомо, тренди постійно оновлюються і з’являться все більше крутих новинок, тож надалі разом слідкуватимемо за актуальністю рекомендацій у соціальних мережах.

Автор: Світлана ТкаченкоComments


bottom of page