top of page
  • Фото автораFashion magazine

ТОП макіяж 2023

2023 рік був доволі багатий на beauty новинки. Свобода самовираження, натуральність, яскраві акценти і глітер. Набір, на перший погляд, досить різнопланових та все ж розкішних трендів, які дозволять Вам сяяти! У нашій статті ми підготували для Вас добірку актуальних технік і елементів макіяжу 2023.
Темні губи.

    

Червоні, бордові, темно-коричневі, фіолетові, шоколадні відтінки... Для створення глибокого і загадкового образу, особливо, в холодну пору такі кольори на губах - мастхев. Хочете мати ще ефектніший вигляд? Скористайтеся блиском, нанесеним на помаду чи олівець таких темних відтінків.     Холодні тіні.    

 

Якщо експериментувати, то наповну! Незважаючи на мегауніверсальну й актуальну моду на нюд, інколи хочеться розбавити образ яскравими акцентами …тіні темно-сірих, бордових, вишневих відтінків. І пам‘ятаємо головне правило макіяжу: якщо акцент робимо на очі - губи мають бути нейтральні.     Кольорова туш.     


Яскравим і екстравагантним може бути макіяж і без великої кількості продуктів. Для сміливих дівчат, яким набридли стандартні рішення, кольорова туш - знахідка. Ефектний вигляд Вам забезпечено!     Сяюча шкіра.     


Хайлайтер і бронзер уже давно вкоренилися у стандарт щоденного мейкап. Зважаючи на трендові віяння 2023 року, наносити ці продукти можна, та й навіть варто, дуже щедро. При цьому, очі й губи мають бути нюдових відтінків, щоб не перевантажувати образ.     Стрілки.     


Здається, витончені стрілки «котяче око» з нами назавжди.  У 2023 році малюємо розтушовані або тонкі графічні варіанти. Однак і експерименти ніхто не скасовував!  Подвійні, широкі і кольорові стрілки - неймовірний варіант для найстильніших панянок.

댓글


bottom of page