top of page
  • Фото автораBomond vip

Плавно до насолоди: як обрати лубрикант, що задовольнить твої потреби та бажання

Ми тримаємо кулачки за те, щоб образ лубриканта вже не асоціювався лише з проблемою вагінальної сухості - цей магічний засіб має набагато більше переваг, які варто розкрити! Дійсно, використання лубриканта може стати справжнім союзником вашої інтимної насолоди.

До початку веселощів, давайте розберемося, як лубрикант може допомогти знизити ризики. Як відомо, тертя під час сексу може навіть порушити цілісність презервативу, але не з лубрикантом! Він, як справжній захисник, забезпечує безпечне ковзання і мінімізує можливість розриву. Тож, довіртеся йому та насолоджуйтесь інтимними і чуттєвими моментами.

лубрикант

І ще, це тільки початок: лубрикант здатний піклуватися про вашу чуттєвість і жіночу ніжність. Що ми маємо на увазі? Не забувайте, що ніжна шкіра в районі геніталій потребує дбайливого ставлення. Використання лубриканта знижує ризик подразнення від тертя, забезпечуючи м'які та комфортні відчуття під час процесу насолоди.

І, звичайно ж, приходить час головного гравця - задоволення! Дослідження Індіанського університету відкриває вам нову реальність: більше 70% жінок заявляють, що лубрикант робить інтимні відносини набагато приємнішими. Його формула забезпечує невимовний комфорт та задоволення, роблячи кожен момент ще більш витонченим та гармонійним. Особливо лубрикант покращує процес в післяпологовому періоді та під час менопаузи, коли присутнє природне зменшення лубрикації через гормональні зміни.

Отже, як обрати лубрикант?

Перед тим як підібрати ідеальний лубрикант, потрібно відповісти на такі питання:

Лубрикант буде використовуватись з секс-іграшками?
Чи буде лубрикант використовуватись для анального сексу?
Лубрикант потрібен для орального сексу?
Ви хочете мати можливість використовувати лубрикант із презервативами?

Якщо ви будете використовувати лубрикант з секс-іграшками, то вам однозначно потрібен лубрикант на водній основі.


лубрикант на водній основі

Bijoux Indiscrets Sex


Ці "маленькі помічники" ніжні до шкіри і з легкістю змиваються (через цей момент лубрикант на водній основі краще не використовувати у душі).

Однак, з насолодою приходить і невеликий нюанс: лубриканти на водній основі швидше висихають, і вам може знадобитись додаткова порція звабливої гладкості в процесі. Алергіки, будьте обережні - краще перевірте склад, щоб уникнути неприємних сюрпризів!

Також, якщо ви бажаєте займатись вагінальним сексом, то в складі оминайте гліцерин.

Якщо лубрикант вам потрібен для анального сексу або ж ви будете його використовувати разом з презервативами, тоді найкращий варіант – на силіконовій основі.


лубрикант гібрид

SENSUVA ULTRATHICK HYBRID FORMULA


Скрізь і всюди - лубриканти! Але особливо в анальному сексі вони стають справжніми героями. Однак, анальний секс не наділений природною змазкою, що може викликати не тільки біль, а й небезпеку. Без лубриканта відчуття можуть стати неприємними, болісними та небезпечними! Подразнення та пошкодження шкіри збільшують ризик ІПСШ.

Лубриканти на силіконовій основі - справжні "чарівні палички", які не швидко зникнуть у воді. Вони підійдуть для довготривалого акту, або вам, можливо, згодяться для перенесення інтимностей у ванну.

Важливим є те, що лубриканти на силіконовій основі не підійдуть для секс-іграшок!

Дослідження показали, що вони можуть бути дещо деспотичними до секс-іграшок! Небезпека полягає у здатності пошкодити ваші улюблені іграшки та викрасти їхню чарівну гладкість. Такі лубриканти підійдуть виключно для пластикових або ж керамічних матеріалів.

Проте, якщо дуже кортить мати тривалий акт зі своєю улюбленою іграшкою, не додаючи більшої кількості лубриканту, тоді на допомогу приходять лубриканти-гібриди! Вони вміло поєднують найкращі аспекти лубрикантів на водній та силіконовій основах і їх можна безпечно використовувати разом з силіконовими іграшками.

Якщо вам потрібен лубрикант для орального сексу, для таких випадків існують спеціальні оральні, тобто, їстівні лубриканти!


оральний лубрикант

System JO


Забудьте про буденність, адже тепер ваш оральний секс стане ще захоплюючим завдяки лубриканту на водній основі з ароматами, що кажуть "з'їж мене!" Чарівний засіб, створений для найкращих моментів інтимної пристрасті, з можливістю використання іграшок, мастурбаторів, презервативів - немає жодних обмежень у вашому задоволенні!

Якщо взяти їстівні лубриканти для орального сексу System JO, то тепер найприємніше - немає жодного сліду цукру!

Є на будь-який смак: персик, малиновий трюфель, м’ята, кавун, тропік, крем брюле та багато інших смаків. Головне визначитись, який найбільше припаде вам та вашому партнеру до душі.


Хочете лубрикант для масажу? – лубрикант на масляній основі ідеальне рішення


лубрикант з термо-ефектом

Orgie LubeTube HOT


Ці дивовижні засоби можуть забезпечити вам зовсім нові та захоплюючі відчуття. Зазвичай, вони мають унікальні ефекти, такі як термо-ефект, що подарує вам змінний холод або тепло, а також можуть мати чудові аромати та інші приємні особливості.

Проте, ми не рекомендуємо використовувати ці лубриканти з презервативами, оскільки ті, що містять масло, можуть пошкодити латекс і відповідно знижувати ефективність презерватива як контрацептива. Крім того, можуть залишати плями на одязі, тож краще бути обережним.

Зверніть увагу, що лікарі рекомендують утриматись від використання таких лубрикантів під час вагітності або при проходженні специфічного лікування. Важливо піклуватись про своє здоров'я та безпеку завжди!

Лубриканти - ваші найкращі союзники у світі сексуальних відкриттів. Вони здатні перетворити звичайний момент у незабутній екстаз та забезпечити найбільш ніжну інтимну зближеність.

Пам'ятайте - ваше задоволення в ваших руках, але з лубрикантами воно може стати ще чарівнішим!


Автор: Поліна Лобанова

bottom of page