top of page
  • Фото автораFashion magazine

Перукарські ножиці & професійний набір перукаря. Про догляд від Barber Hub

Оновлено: 19 груд. 2023 р.

Волосся – це важлива частина нашого образу, враження від якого створює зачіска та якість стрижки. Щоб забезпечити її бездоганний результат потрібно мати професійні перукарські ножиці з ідеально гострими лезами.


Незалежно від того, чи досвідчений ви майстер або лише початківець у перукарській справі, збереження гостроти цього інструменту є ключовим чинником для досягнення високих результатів у вашій роботі.


Варто також пам’ятати, що професійні перукарські ножиці для стрижки волосся визначаються не лише високою ціною чи гучним брендом, але й ретельним доглядом, що є запорукою вашої майстерності та задоволення кожного клієнта.

Поза сумнівом, ножиці разом з іншими інструментами складають професійний набір

перукаря.


Интернет-магазин для барберов и парикмахеров Barber hub

Для забезпечення комфортної роботи ви повинні знати, як вибрати перукарські ножиці та коректно доглядати за ними.


Золотим правилом щодо розміру інструмента є його довжина, яка не перевищує довжину долоні – від її основи до кінця середнього пальця. Для звичайного зрізання обирайте прямі ножиці, а для досягнення текстурованого ефекту – ножиці для філірування волосся.


Зручність інструменту можна визначити, протестувавши його різні моделі, а стосовно догляду слід дотримуватися певних правил. Основними з них є такі:


1. Очищення та дезінфекція.

Робіть ці процедури після кожного використання ножиць. Це не лише турбота про клієнта, але й збереження гостроти лез.


2. Зберігання у футлярі.

Після роботи ножиці слід зберігати у спеціальному футлярі, що допоможе захистити їх від пошкоджень та забезпечить тривалий термін служби.


3. Регулярне змащування.

Використання для цього мінерального мастила підтримує плавність рухів та допомагає уникнути корозії. Це особливо важливо для ножиць, які

використовуються щоденно.


4. Перевірка затяжки.

Щоденно перевіряйте затяжку з’єднувального гвинта. Вона повинна бути достатньо щільною для забезпечення контрольованого різання, але не занадто тугою, щоб уникнути передчасного зношування механізмів.


Интернет-магазин для барберов и парикмахеров Barber hub

Намагайтесь не використовувати професійні перукарські ножиці, ціна яких може бути достатньо високою, не за призначенням, адже це може призвести до пошкодження лез та втрати їх функціональності.


Щоб забезпечити себе якісним інструментом, варто обрати надійного постачальника.


Безумовним вибором редакції BOMOND VIP став інтернет-магазин для перукарів Barber Hub. Тут ви знайдете будь-яке перукарське приладдя та аксесуари німецької якості від провідних виробників, зокрема ножиці філіровочні за приємною вартістю.

Відвідавши Barber Hub, ви знайдете винятковий асортимент якісних перукарських

інструментів та познайомитесь з послугами власного сервісного центру магазину.

Comments


bottom of page