top of page
  • Фото автораFashion magazine

Марш гордості у Лондоні та погляд співачки Олі Полякової.

У сучасному світі люди звикли відстоювати свої права, які задавалось і так зрозумілі. Жінки борються за незалежність та рівноправність з чоловіками, Україна відстоює межі своєї суверенної держави.


Є і ті, кому потрібно відстоювати кохання.

Є і ті, кому потрібно відстоювати кохання.

Стосунки – це глибоке поняття з безліччю трактувань. Стосунки між коханими людьми – це емоційний та романтичний зв’язок між двома. У таких стосунках часто існує глибоке емоційне поєднання, взаємне захоплення, відчуття турботи, відданості та взаємної підтримки. Дуже прикро, що не всі можуть бути собою та проявляти почуття на повну.


Є і ті, кому потрібно відстоювати кохання.

Часто зустрічаються терміни «ЛГБТ-спільнота» або «ЛГБТ-ком'юніті» – спільнота лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансґендерів (ЛГБТ), що об'єднуються загальними інтересами, проблемами і цілями. Вона складається з різних груп спілкування, громад, субкультурних течій, гей-кварталів і ЛГБТ-організацій.


Кожна людина заслуговує на особисте щастя, тому щорічно учасники ЛГБТ-спільнот та люди, які розуміють, підтримують вибір інших людей, влаштовують Марш гордості у Лондоні.


Цьогоріч парад очолила українська співачка – Оля Полякова.

Королева епатажу з’явилася на марші у войовничому образі з мечем у руках. Дизайнери довго працювали над її образом та остаточний варіант вирішили присвятити українській незламності. Блискучі обладунки у золотих та блакитних відтінках, а на грудях у співачки красувався герб України. Образ зірки доповнила розкішна корона на голові, а також золотий плащ.


Оля Полякова на марші гордості 2023

Оля виступала не одна, а разом із дівчатами із шоу балету. Їх одягнули під стать артистці та розробили крила у кольорах веселки, яка є символом ЛГБТ-спільноти.


Оля Полякова на марші гордості 2023

"Боротьба за свободу і цінність кожного українця - це те, за що наша країна щодня виборює право у двобої з рашистським злом. Війна не обирає, якої ти статі, сексуальної орієнтації або який у тебе колір очей. На передовій перемогу здобувають також військові ЛГБТІК+, права яких досі не врегульовані законодавчо в питаннях узаконення відносин, піклування про партнера, їх спільне майно, дітей…Захистити законно незахищених від атак і цькування, від злочинів на ґрунті ненависті - це той шлях цивілізованої країни, який ми ще маємо пройти. Україна вже відчутно різниться від держави-агресора, де ідеологія країни є людиноненависницькою до своїх же співгромадян, де права людини - фікція. Україна - це вже частина прогресивного світу, незалежно від того, як швидко ми виграємо цю війну", - раніше розповідала про свою участь у шоу Полякова.


Марш гордості 2023

Питання щодо представників ЛГБТ-спільнот, їх прав, можливостель та

вільності у самовираженні є дуже важливим. Україна на шляху до перемоги над жорстокість долає одразу декілька перепон, які нав’язали наші сусіди ще у далекому минулому.


Читайте також:

Догляд за волоссям

Comments


bottom of page