top of page
  • Фото автораBomond vip

Соуси на ваших нігтях: унікальні лаки для нігтів від McDonald's

З Австрії до всього світу летять дивовижні новини: McDonald's вирішив додати смак життя навіть вашим нігтям завдяки неймовірній колекції лаків, натхненних найпопулярнішими соусами.


Маркетологи McDonald's продовжують вражати шанувальників фастфуду своєю творчістю. Втім, найбільший фурор вони влаштували в Австрії.

Відомо, що вже випустили гель для душу "Біг Мак", який пахне не самим бургером, а свіжим ароматом огірків. А зараз готуються вразити світ ще більш вражаючою новинкою: лаками для нігтів!


Представники компанії повідомили, що під час створення колекції під назвою "Мій Смак – Мій Манікюр", їх натхненням стали найулюбленіші соуси з меню.

Загалом, вас очікує п'ять захоплюючих відтінків, які стануть найсмачнішим акцентом образу!

"Мій Смак – Мій Манікюр"

А що ж до вибору кольорів-соусів у цій лімітованій колекції?

Серед них знайшли своє місце гірчичний, сметанковий, барбекю та відтінки кетчупу і ось, здавалося б, зовсім несподіваний гість – молочний коктейль. І саме останній викликав найбільше обговорень серед шанувальників фастфуду, оскільки його присутність серед "солоних" фаворитів виглядає аж дуже незвично в цій компанії!

Дана колекція лаків для нігтів від McDonald's стала насправді цікавим кроком у світі нейл-індустрії.

Мій Смак – Мій Манікюр

Однак, незалежно від того, які враження викликає колекція, вона знову нагадує нам про безмежний потенціал творчості і про те, що інновації можуть народжуватися навіть там, де ми їх не очікуємо. І хто знає, можливо, скоро такі оригінальні відтінки стануть частиною кожного образу, адже життя — це палітра, якою ми малюємо свої враження, смаки та емоції.


Автор: Поліна Лобанова
bottom of page