top of page
  • Фото автораFashion magazine

Кім Кардаш’ян знялася для крайнього випуску Vogue Italia

Ці фотографії були зроблені відомим бразильським фотографом Рафаелем Паваротті. У своїх роботах Рафаель надихається стилем 90-х і робить навіть чорно-білі знімки емоційними та чуттєвими. Його творчість переносить нас у магічні часи минулого, де кожен кадр переповідає свою власну історію.


На фотографіях Кім виступає в ролі справжньої ікони стилю, втілюючи елегантність і силу. Вона майстерно перетворюється під об'єктивом Рафаеля, розкриваючи свою внутрішню красу та виразність.


Кім Кардаш'ян Vogue

Не можна не захоплюватися витонченим вибором Рафаеля Паваротті та непередбачуваною експресією, яку він додає до кожного кадру. Цей фотосет точно залишиться в пам'яті надовго, створивши новий образ Кім Кардаш’ян і принісши радість прихильникам моди та фотографії.


Кім Кардаш’ян


Кім Кардаш’ян

Також Кім Кардаш’ян дала інтерв'ю видавництву, де поділилась досвідом спілкування з медіумом, розказала про власний досвід материнства та виразила неймовірне захоплення своєю матусею, яка виростила шістьох дітей.


Кім Кардаш’ян

Кім Кардаш’ян

«Я постійно питаю свою маму: «Як тобі це вдавалось? Шість дітей, шість особистостей. Ми всі такі різні, як ти з цим справлялась? Вона відповідає мені на це: «А як ти думаєш, чому я щодня пила горілку о п'ятій годині?», - розповідає Кім.

Автор | Поліна ЛобановаComments


bottom of page