top of page
  • Фото автораBomond vip

Кожен вчинок - крок уперед до Перемоги

Наразі вагомий внесок у нашу спільну перемогу роблять благодійники та волонтери, які є надійним тилом Збройних Сил України.


Волонтери збирають продукти харчування, закуповують військове спорядження, техніку, збирають кошти на ремонт автомобілів і це лише початок переліку справ, які виконують важливі люди. Серед відомих волонтерів і благодійників, що регулярно перераховують кошти на ЗСУ та беруть участь у благодійних заходах є Олександр Омельченко, співзасновник ТОВ «Гранд Плюс-В», волонтер і меценат, чия діяльність надихає та вселяє віру, що представники бізнесу не лише сприяють розвитку української економіки, а й допомагають тим, хто цього потребує.


На думку Олександра, активна життєва позиція, цілеспрямованість і активне бажання допомогти – найпростіші шляхи до перемоги України на всіх фронтах.Пріоритетом роботи Олександра є допомога дітям, які втратили батьків під час війни. Разом з партнерами він організовує благодійні заходи та закуповує солодкі подарунки. Також меценат часто відвідує шкільні ярмарки, кошти з яких ідуть на потреби ЗСУ.


У квітні завітав на  благодійний ярмарок солодощів у ОЗО Васильківська гімназія №4, де учасники мали можливість придбати тубуси, які розфарбували креативні батьки та діти. Олександр Омельченко придбав 5 тубусів. Усі виручені кошти, разом із зібраними на ярмарку, передані волонтерам на придбання дронів. Він доводить, що робити внесок у перемогу можна у буденних справах, головне - бажання. Діти, яких наразі підтримує Олександр, житимуть у післявоєнній державі та відбудовуватимуть її, саме тому надзвичайно важливо сьогодні приділяти їм особливу увагу.


Слід зауважити, що Олександр Омельченко є активним учасником благодійних заходів. Так, сприяв у зборі та доставці гуманітарної допомоги для військових, медичних закладів, людей, які постраждали від війни. Фінансово підтримував волонтерські проєкти, спрямовані на допомогу людям. Співпрацював з іншими волонтерськими організаціями та меценатами.У квітні цього року долучився до події, організованої для роти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. Задачею заходу був збір коштів для придбання дронів для роти ударних безпілотних авіаційних комплексів. Також привітали волонтерів, які найбільше співпрацювали із Клубом “Нове оточення – нові можливості”, надавали постійну допомогу в зборі коштів на дрони військовим; подякували за їх працю і чуйність.

 

PHONE +380671333111


Comments


bottom of page