top of page
  • Фото автораFashion magazine

Догляд за волоссям: 5 МІФІВ

Догляд за волоссям є дуже важливим. Щоразу як ми обираємо новий засіб, хтось намагається дати нам «поради». Здебільшого це подруги, але трапляються й так звані спеціалісти, які не лише введуть в оману, а й можуть погіршити стан волосся.


догляд за волоссям

Ми звернулися до професіонала у своїй сфері, трихолог-реабілітолог Юлія Дудій, та попросили розвіяти деякі твердження.


Топ міфів в догляді за волоссям, які ви можете почути від некомпетентних експертів:

1. Щоб шкіра не так швидко жирніла, голову потрібно мити рідше.

Дуже шкідлива порада, бо несвоєчасне і недостатнє очищення шкіри голови може призвести до розвитку себореї, дерматиту і навіть випадіння волосся. Наш догляд не впливає на роботу сальних залоз та на кількість виділеного себуму. Ми можемо тільки якісно очищати шкіру, а от робота сальної залози залежить від гормональної системи організму.

2. Мити волосся головою вниз не можна.

Не можна після 30-ти бо вже поперек ниє. А всім іншим можна. Ніяк ми пошкодити волосину не зможемо.


Мити волосся головою вниз не можна.

3. Маску обов’язково потрібно закривати кондиціонером.


Так, є деякі маски які потребують використання додаткового засобу- кондиціонеру, але тільки ті, у яких такий спосіб використання вказав виробник. При використанні інших масок кондиціонер додатково наносити не потрібно.

4. Є бальзам, а є кондиціонер і це різні засоби.

Може раніше, років 30 тому так і було. Наче бальзам має в собі якісь екстракти, а кондиціонер не має. Але як назвати свій продукт: бальзам, кондиціонер, серум, сироватка, флюїд, олійка чи живильна сила природи, вирішує виробник. І ніхто не перевіряє, чи його маска дійсно маска, а кондиціонер не бальзам, бо критеріїв таких немає.

5. Часте миття шкодить шкірі бо можна порушити гідроліпідну мантію.


Якщо мити голову господарським милом то можна. Але при використанні якісних професійних засобів такого не буде. Були проведені дослідження, в яких одна група учасників мили голову щодня, а інша група - раз на тиждень. В результаті з гідроліпідною мантією в учасників обох груп було все в порядку, а от в групі, де мили раз на тиждень, виникли запальні процеси на шкірі, пов’язані з надмірним ростом патогенної мікрофлори, а саме - себорейний дерматит.


Що б вам хто не радив, головний критерій оцінки того чи іншого засобу - це ваші відчуття при використанні та задоволення від вигляду вашого волосся!Читати також:

Скраб для шкіри голови

Comments


bottom of page