top of page
  • Фото автораFashion magazine

5 правил і ваші кучері - неперевершені

Оновлено: 17 лип. 2023 р.

У 2000-х роках на екранах телевізорів ми бачили красунь з ідеально рівним блискучим волоссям. І кожна дівчина намагалася досягнути такого ефекту зачіски, бо він асоціювався зі здоров’ям та красою волосся.


На сьогодні ситуація зі сприйняттям своєї індивідуальності змінилась на краще і, якщо структура волосся відрізняється від загальних стандартів, це не означає, що волосся потрібно обов’язково лікувати. За ним потрібно доглядати відповідно.


То які ж особливості догляду за кучерявим волоссям?


1. Перший етап - очищення. Незалежно від того, яка у вас структура полотна волосся, підбирайте шампунь по типу шкіри голови. Є думка, що для правильного формування завитка не можна використовувати шампуні з сульфатами (SLS, SLES). Але, якщо шкіра голови схильна до жирності, безсульфатні шампуні можуть не справитись із очищенням. Додайте в догляд пілінг для шкіри голови.


2. Кондиціонер для полотна волосся повинен містити мінімум силіконів, або взагалі їх не має бути. Бо ці компоненти не дадуть локонам сформувати гарний пружний завиток. Але головна фішка при застосуванні кондиціонера для кучерявого волосся - це багато води. Волосся повинне бути гарно зволоженим перед нанесенням кондиціонеру, під час і при змиванні води додайте ще більше.Кучеряве волосся


3. Маска звісно підживить та зволожить хвилясте волосся. Особливо, якщо її використовувати регулярно, раз на 4-5-те миття. На вимите шампунем волосся нанесіть маску та залиште її до 30-ти хвилин, прогрійте феном. І ви зробите процедуру глибокого кондиціонування.

І кондиціонер і маску потрібно наносити, дотримуючись спеціальної техніки - ніби «жамкаєте» волосся.


4. Етап, яким не варто нехтувати - нанесення незмивного засобу. Для того, щоб захистити кучері від втрати вологи та утримати форму.


5. Висушіть волосся феном з дифузором на середніх температурах і отримаєте гарні локони.


догляд за кучерями

І пам’ятайте, чим частіше будете розчісувати кучеряве волосся, тим більше воно ставатиме пухнастим та стирчатиме у різні боки.

Дотримуйтесь правил догляду за хвилястим волоссям та дивуйте світ своєю особливістю та природньою красою!Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page