top of page
  • Фото автораFashion magazine

Термозахист - Ваш найкращий вибір для красивого та здорового волосся!

Краса – це процес, звичка, дисципліна та досвід!


Волосся дуже тендітне, а в щоденному житті є багато шкідливих впливів на нього. Будь-який тепловий удар пошкоджує локони, краде блиск та призводить до посічених кінчиків. Фен, бігуді, різноманітні праски та плойки – це тепловий удар по волоссю!


Термозахист, ймовірно, найважливіший продукт, який у вас є.

Незалежно від того, чи любите ви робити укладання природних локонів феном щодня або користуєтесь щипцями для завивки платинових світлих пасмів раз на тиждень, термозахист для волосся – це ваш must-have.


Це засіб, який необхідно нанести перед тим як сушити чи крутити волосся. Саме він створює захисний бар’єр між ударом і поверхнею локонів, захищає від опіків, тьмяності та висихання.


Немає сенсу вкладатись у дорогі шампуні та записуватись до найкращих перукарів, якщо ви не робите цей базовий захист у щоденній рутині. Ідеально підібраний колір волосся, зроблений найкращою фарбою у світі змиється за два тижні, навіть від впливу неперевершеного дайсону, якщо на ньому немає термозахисту!Плойка, фен, праска та щипці для завивки нагрівають до 95–170 ° C. Коли ваше волосся гріється вище 130 ° C, відбувається наступне пошкодження:

  1. Руйнуються пігменти, що надають волоссю зміни кольору ( ось чому під час використання плойки, можна спостерігати висвітлення кольору)

  2. Кератинові протеїни, які надають пасмам силу та еластичність, деформуються

  3. Зовнішня поверхня (кутикула) завитка тріскається та стирається

  4. Волога випаровується з середини пасма (якщо локони мокрі, тонка пара проникає крізь структуру, руйнуючи їх у міру видалення)

ТРИ основні правили термозахисту для гарного волосся

  1. Обирай засіб під інструмент. Для фену одні, для прасок інші. До різних температур і захист повинен бути різним

  2. Розподіляй і Прочісуй! Немає сенсу попшикати зверху, нам потрібно захистити кожну волосинку

  3. У засобах 10 в 1.. термозахисту одна десята. Залиш це для тих, кому байдуже на своє волосся.

Одним із найважливіших моментів у використані термозахисту - це його вибір! Для сухого та схильного до ламкості волосся варто обирати спеціальні зволожуючі спреї або кремові засоби. Нормальний тип, без істотних пошкоджень, найкраще захищати легкими спреями, створеними на водній основі.

Якщо волосся густе, потрібно обирати більш щільний продукт, наприклад, захисні креми або гелі.

Для тонкого потрібно використовувати спреї, оскільки вони не обтяжують пасма, попереджають ламкість і не надають їм важкого вигляду.


При покупці термозахисту для волосся найважливіша інформація - це температура, за якої засіб захищає завитки.


Якщо при сушці волосся ви використовуєте максимальну потужність фену або застосовуєте професійні засоби для завивки чи випрямлення, продукт повинен гарантувати захист при температурі до 200 градусів.


Майте на увазі, що термозахист для волосся лише зменшує збитки, завдані тепловим укладанням. Тому варто використовувати оптимальну температуру для волосся.

Фен, праска та плойка можуть пошкодити завитки, але, дотримуючись правил, і при невеликій обережності у використанні захисних засобів та інструментів, Ви зможете досягти красивих, здорових, доглянутих пасм.


Вибір бредів від експерт по догляду за волоссям @lena_barly


Автор: експерт по догляду за волоссям @lena_barly
Commenti


bottom of page