top of page
  • Фото автораBomond vip

Сексолог. Коли варто звернутися

В сучасних відносинах можуть виникати багато непорозумінь, коли люди починають відчувати відсутність бажання до сексу або деякі сексуальні неприємності.

Якщо ці проблеми не будуть правильно вирішені, вони можуть дійсно загрожувати відносинам. Але, просто звернувшись за допомогою, можна уникнути цього. Це одна з ознак того, що вам потрібно звернутися до секс-терапевта.


Якщо ці проблеми не будуть правильно вирішені, вони можуть ескалювати та дійсно загрожувати відносинам. Але, просто звернувшись за допомогою, можна уникнути цього. Це одна з ознак того, що вам потрібно звернутися до секс-терапевта.

Що таке статеве здоров'я?

Щоб зрозуміти, чи потрібно відвідати сексолога, варто зрозуміти, що насправді означає статеве здоров'я. Це стан психічного, фізичного та соціального благополуччя, що стосується статевої природи людини.

Люди потребують поважного та позитивного ставлення до своїх відносин.

Ніхто не повинен жити в страху мати задоволення та бажаний сексуальний досвід. Люди також мають бути відкриті до пізнання своїх фізичних захворювань.

Чи знали ви, що венеричні захворювання, мають найбільший вплив на комунікацію між партнерами щодо сексу та статевого здоров'я? Це дуже поширена проблема, але деякі люди вибирають мовчати про це, що може мати небажані наслідки.

Так, обговорення статевого здоров'я та інфекцій, що передаються статевим шляхом з сексологом може допомогти особам дізнатися більше про профілактику, тестування та методи лікування інфекцій.

Ось решта причин, чому відвідування сексолога важливо для вашого фізичного та психічного благополуччя.


Основні причини відвідування сексолога для щасливого сексуального життя


1. Низьке сексуальне бажання

Це досить зрозуміло, і не турбуйтеся, якщо ви з цим стикалися, але в основному низьке сексуальне бажання означає, що людина не хоче прагнути близькості зі своїм партнером.

Кожен повинен займатися сексом - це частина життя!

Існує багато різних причин низького сексуального бажання.

Наприклад:

• Зміни в гормонах як у чоловіків, так і у жінок;

• Як наслідок від медикаментів;

• Фізіологічні проблеми;

• Втома та багато іншого.

Досить часто низька сексуальна потреба є тимчасовою проблемою. Однак, якщо вона триває довгий час і партнери незадоволені, то варто звернутися до сексолога за професійною допомогою.

2. Психологічні проблеми

У деяких людей, особливо у чоловіків, можуть бути психологічні проблеми, такі як еректильна дисфункція, неможливість проникнення або передчасна еякуляція, все це впливає на якість сексу.

Однак, дані проблеми можуть бути медично вилікувані, і візит до сексолога допоможе познайомитися з тим …як краще почати таке лікування.

Жіноче сексуальне здоров'я також може страждати від психологічних проблем.

Наприклад:

• Вагінізм,

• Сухість вагіни, діспареунія,

• Травми,

• Менопауза.

Сексологи можуть допомогти як з жіночим, так і з чоловічим сексуальним здоров'ям, коли є психологічні проблеми, пов'язані з сексом.


3. Несумісність бажань

Іноді люди можуть відчувати, що їхні бажання не збігаються, і обидва не відчувають задоволення від сексу, відповідно, виникає дисгармонія у парі і це може зробити секс складним і втомлюючим.

У цьому випадку розумніше звернутися до сексолога, оскільки саме він може допомогти парам обговорити свої проблеми і досягти зрілих висновків.

Часто введення чогось простого, наприклад, використання мотузки для сексу …буде відповіддю.


4. Одержимість сексом

Якщо хтось стає занадто занепокоєним сексуальними думками, вдень і вніч, це може серйозно позначитися на їх функціонуванні, коли психологічні проблеми вимагають негайного аналізу.

Сексологи можуть поділитись знаннями з сексуального здоров'я для пар та окремих осіб, щоб підійти до кореневих причин і допомогти людям отримати допомогу для себе.

Варто шукати професійну підтримку, щоб виправити проблеми, перш ніж вони зростуть.


5. Вина щодо сексуального досвіду

Дуже часто люди можуть ставитися до сексу з надмірною винуватістю, що призводить до того, що вони постійно відчувають почуття провини.

Є багато факторів, які впливають на це. Наприклад, негативний сексуальний досвід, минулі травми і навіть жахливі випадки статевого насильства у дитинстві. Незалежно від того, які проблеми створюють відчуття провини, сексологи можуть допомогти і показати, як покращити сексуальне здоров'я поступово з часом.

6. Неможливість досягнення оргазму

Це дуже розчаровує людей, які не можуть досягнути оргазму, проте це не надто незвичайно.

В основному це стосується жінок, але і чоловіків теж. Оргазми можуть бути важкими до досягнення у деякий час. Якщо людина виявляє, що вона не може насолоджуватися процесом, то відвідування сексолога варто розглянути.

Якщо ви запитаєте: "про що сексуальне здоров'я?", то варто враховувати як фізичний, так і психологічний аспекти.


7. Сексуальна орієнтація

Досить часто, навіть ті, хто перебуває у стабільних взаєминах, можуть бути збентежені своєю орієнтацією.

Оскільки багато людей не часто розмовляють про це, вони обирають жити життям, яким вони не задоволені.

Якщо людина не знає як відкрито поговорити про цю тему, вона повинна звернутися до терапевта.

Немає сенсу жити брехнею.


Дбайте про себе і про сексуальні стосунки - це те, що робить нас щасливими!


bottom of page