top of page
  • Фото автораFashion magazine

«Брови по українськи або 4 українських бренди які випускають косметику для брів»

Щодня ми приділяємо багато уваги догляду за обличчям та нанесенню макіяжу, брівки не є виключенням. Це всього лиш волосяний покрив над очними ямками, який захищає очі від сильного світла, поту та інших рідин, але ж скільки потребує до себе уваги.


В індустрії краси та моди щоразу з’являються нові тренди і процедури: ламінування, корекція, фарбування, татуаж, пудрове напилення та інші. Це все створено для того, щоб люди могли чітко проявляти свої емоції та бажання, адже брівки – це засіб комунікації. Українці вміло проявляють свої почуття через міміку, саме тому хочуть просуватись у сфері краси, у зв’язку із цим виробники косметики щоразу створюють ще більшу кількість різноманітної продукції.Розпочнемо з фіксації,

брівки мають свій напрям росту, але не всім він подобається, хтось бажає ширші, хтось зачесані догори, а для когось ідеал вузькі. Для того, щоб втілити це в реальність, було придумано гель-фіксатор та мило для брів, проте вони мають разове застосування, оскільки шкіра перед сном потребує очищення. Якщо ви хочете стійкий ефект, тоді варто робити ламінування, воно має довготривалі та накопичувальні властивості.Багато панянок не полюбляють колір свої брів,

тому вони надають перевагу їх фарбуванню. Є декілька варіантів як це зробити. Перший та найстійкіший це перманентний макіяж, його лише з часом потрібно підкореговувати, як і будь-яке тату. Другий це фарбування хною та фарбами, тут пігмент діє як на шкіру так і на волоски, має також довготривалий ефект. Але досить багато дівчат побоюються одразу фарбувати, тому для таких створений третій варіант це декоративна косметика. Є досить багато видів олівчиків, помадок, тушів для підфарбовування брівок. І це насправді чудово, адже саме так ви можете підібрати вдалий колір для себе, а вразі чого відразу стерти та замінити на інший.


Україна не стоїть на місці, швидко розвивається в сфері краси. Завдяки цьому українки можуть придбати хорошу та якісну косметику від наших виробників.

Люди можуть не знати про всі способи використання товару. Тому не забудьте описати їх у пості. Ви можете згадати способи, про які вони навіть не думали!


Zola


Zola – молодий бренд, який піклується про красу брів. Колірний ряд представлений у 6 основних та 4 кольорах-коректорах для можливості створення максимально відповідного тону. Косметика Zola не викликає алергії на шкірі, лущення, подразнення. Бренд з увагою та турботою ставиться до майстрів, тому створили пензлі, які адаптовані для їх кращого використання. А додаткові засоби для догляду та укладки розроблені з увагою до жіночої краси.
AntuOne


AntuOne – новий, прогресивний, популярний бренд української косметики, що спеціалізується на виробництві засобів догляду за бровами. Професійна косметика користується великим попитом як у майстрів-бровістів, так і у панянок, які з особливою турботою відносяться до власної краси. Всі засоби, що випускаються українським брендом, виготовлені з натуральних, гіпоалергенних компонентів, тому навіть на чутливій шкірі не викликають алергічних реакцій та неприємних подразнень.

Nikk Mole


Nikk Mole - це український бренд косметики для початківців та професійних візажистів та brow-майстрів. Його заснувала Міла Клименко, переможниця світових чемпіонатів із візажу. Кожен продукт марки створено з метою підвищити якість макіяжу загалом та культури оформлення брів – зокрема.


Permanent Lash&Brow


Permanent Lash&Brow – молодий український бренд, який уже встиг полюбитися дуже великій кількості бровістів України. Бренд Permanent Lash Brow розробив цілу систему підготовки шкіри до фарбування та подальшого догляду, до якої входить: скраб скатка для брів, очищаюча шампунь-пінка, знежирювач, ремувер, заспокійливий крем для брів після корекції, олія для догляду. Permanent Lash Brow – це бренд, створений самими ж бровістами для бровістів і кожен продукт продуманий для зручності використання в роботі.

Сучасні тренди на красу створюють дедалі більше якісних професійних брендів для догляду за собою. Догляд це не просто процес, це справжній ритуал, який приносить задоволення. Українські виробники роблять все можливе, щоб наші з вами щоденні рутини були в радість.


Автор Олена СоколComments


Commenting has been turned off.
bottom of page